Jest już pełen program pikniku „Lotnicze Depułtycze”. Zaplanowano mnóstwo atrakcji

Coraz bliżej do pikniku „Lotnicze Depułtycze”, który w tym roku odbędzie się w dniach 10 i 11 czerwca. Organizatorzy zapewniają, że wszystko jest już przygotowane i gwarantują moc jedynych w swoim rodzaju, niezapomnianych atrakcji.

Tegoroczny program pikniku „Lotnicze Depułtycze” jest niezwykle bogaty. Na lotnisku należącym do Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Chełmie wystąpią załogi nie z dwóch jak w roku ubiegłym, a z sześciu państw. Zaprezentują się maszyny, które nie dość, że można bardzo rzadko spotkać, to jeszcze są wyjątkowe w swojej klasie. Pewne jest, że piknik ten będzie największą tego typu imprezą we wschodniej części kraju.

Piknik w Depułtyczach nie jest jedną z wielu imprez masowych tego typu. To wydarzenie wyjątkowe, którego rozmach i ranga znacznie przewyższają inne pikniki w kraju. Jednak oprócz oglądania wspaniałych maszyn, nie zabraknie też wielu innych atrakcji.

Loty widokowe, które w zeszłym roku cieszyły się ogromnym zainteresowaniem, będą wykonywane nie jednym, a trzema samolotami. – Jestem przekonany, że silna obsada podniebnych akrobatów, rzadko spotykane na polskim niebie oryginalne warbirdy oraz samoloty Polskich Sił Powietrznych zapewnią wszystkim przybyłym niezapomniane wrażenia – wyjaśnia Damian Majsak.

Do dnia 8 czerwca można nabyć bilety w przedsprzedaży w cenach promocyjnych. Są one dostępne w kasach biletowych Chełmskich Linii Autobusowych. Bilet normalny kosztuje 22 zł., ulgowy 7 zł, dzieci do lat 10 wchodzą bezpłatnie. Bilety w wersji elektronicznej można też nabyć za pośrednictwem strony internetowej: sklep.kagero.pl

41

40

(fot. nadesłane)
2017-05-16 12:47:03

2 komentarze

 1. Ciekawe ile wjazd???

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.8665zł -0.18%
  • GBP 5.0608zł -0.31%
  • EUR 4.5772zł -0.23%
  • CHF 4.2732zł 0.04%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  Spektakl słowno – muzyczny „Nasz papież” w Katolickim Uniwersytecie Lubelskim
  Targi marki Festool w Lublinie. Przedstawią rozwiązania dla branży stolarskiej i budowlanej
  Nabór do drużyny cheerleaderek – Perełki Tytanów
  „Obieraczki kapuściane” w Muzeum Wsi Lubelskiej
  Uroczyste obchody 81 rocznicy masowego mordu w Szczuczkach