Wtorek, 05 marca 202405/03/2024
690 680 960
690 680 960

Jest już pełen program pikniku „Lotnicze Depułtycze”. Zaplanowano mnóstwo atrakcji

Coraz bliżej do pikniku „Lotnicze Depułtycze”, który w tym roku odbędzie się w dniach 10 i 11 czerwca. Organizatorzy zapewniają, że wszystko jest już przygotowane i gwarantują moc jedynych w swoim rodzaju, niezapomnianych atrakcji.

Tegoroczny program pikniku „Lotnicze Depułtycze” jest niezwykle bogaty. Na lotnisku należącym do Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Chełmie wystąpią załogi nie z dwóch jak w roku ubiegłym, a z sześciu państw. Zaprezentują się maszyny, które nie dość, że można bardzo rzadko spotkać, to jeszcze są wyjątkowe w swojej klasie. Pewne jest, że piknik ten będzie największą tego typu imprezą we wschodniej części kraju.

Piknik w Depułtyczach nie jest jedną z wielu imprez masowych tego typu. To wydarzenie wyjątkowe, którego rozmach i ranga znacznie przewyższają inne pikniki w kraju. Jednak oprócz oglądania wspaniałych maszyn, nie zabraknie też wielu innych atrakcji.

Loty widokowe, które w zeszłym roku cieszyły się ogromnym zainteresowaniem, będą wykonywane nie jednym, a trzema samolotami. – Jestem przekonany, że silna obsada podniebnych akrobatów, rzadko spotykane na polskim niebie oryginalne warbirdy oraz samoloty Polskich Sił Powietrznych zapewnią wszystkim przybyłym niezapomniane wrażenia – wyjaśnia Damian Majsak.

Do dnia 8 czerwca można nabyć bilety w przedsprzedaży w cenach promocyjnych. Są one dostępne w kasach biletowych Chełmskich Linii Autobusowych. Bilet normalny kosztuje 22 zł., ulgowy 7 zł, dzieci do lat 10 wchodzą bezpłatnie. Bilety w wersji elektronicznej można też nabyć za pośrednictwem strony internetowej: sklep.kagero.pl

41

40

(fot. nadesłane)
2017-05-16 12:47:03

2 komentarze

  1. Ciekawe ile wjazd???

Z kraju

Polityka i społeczeństwo