690 680 960

Jurto debata kandydatów na Prezydenta Miasta Lublina. Obejrzycie ją na żywo NASZ PATRONAT

W czwartek po południu w Wyższej Szkole Przedsiębiorczości i Administracji w Lublinie odbędzie się przedwyborcza debata kandydatów na Prezydenta Miasta Lublina. Będziemy ją transmitować.

 

Samorząd studentów Wyższej Szkoły Przedsiębiorczości i Administracji w Lublinie organizuje przedwyborczą debatę kandydatów na Prezydenta Miasta Lublina. Choć zaproszenia dostali wszyscy ubiegający się o fotel włodarza Lublina, to tylko czwórka z nich zdecydowała się na przystąpienie do debaty.

Spotkanie będzie się składało się z sześciu rund. W każdej z nich kandydaci będą mieli po trzy minuty na zaprezentowanie swoich poglądów w danym temacie. Na początku nastąpi autoprezentacja kandydatów, później przyjdzie czas na sprawy socjalne i politykę społeczną, infrastrukturę i bezpieczeństwo w Ruchu Drogowym. Nie zabraknie tematów związanych z Lublinem jako miastem studentów czy możliwościami koalicyjnymi, współpracą z Radą Miasta i województwem.

Kandydaci będą mieli również czas na zadawanie sobie pytań, jak i odpowiedzą na pytania gości. Na koniec odbędą się prawybory. Udział w debacie wezmą: Dorota Polz-Gruszka (Lubelska Lewica Razem), Grzegorz Muszyński (Prawo i Sprawiedliwość), Marian Kowalski (Ruch Narodowy) oraz Antoni Chrzonstowski (Kongres Nowej Prawicy). Spotkanie rozpocznie się o godzinie 14 w auli 018 przy ul. Bursaki 12.

(fot. lublin112)
2014-11-05 22:02:00

3 komentarze

  1. A gdzie obecny prezydent, przestraszyl sie debaty?

  2. Debata po lubelsku czyli skakanie sobie do gardeł. Lublin to wiocha zarobki na poziomie n.k brak perspektyw i te ryje UBeckich potomków na plakatach. Dziadostwo na mase czyli PO lubelsku.

  3. jakiś link do transmisji?

Kursy walut

  • USD 4.4492zł -0.93%
  • GBP 5.461zł 0.08%
  • EUR 4.685zł -0.09%
  • CHF 4.7576zł -0.01%

Polub nas

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Mikołajkowe szkolenie dla kierowców w ODTJ
Mikołajki z myślą o seniorach i osobach z niepełnosprawnościami
Zaproszenie na terenowe akcje poboru krwi
A może tak w ostatnim miesiącu roku warto odwiedzić Teatr Muzyczny? Sprawdź!
Mikołajki w VIVO! Lublin