690 680 960

Jurto debata kandydatów na Prezydenta Miasta Lublina. Obejrzycie ją na żywo NASZ PATRONAT

W czwartek po południu w Wyższej Szkole Przedsiębiorczości i Administracji w Lublinie odbędzie się przedwyborcza debata kandydatów na Prezydenta Miasta Lublina. Będziemy ją transmitować.

 

Samorząd studentów Wyższej Szkoły Przedsiębiorczości i Administracji w Lublinie organizuje przedwyborczą debatę kandydatów na Prezydenta Miasta Lublina. Choć zaproszenia dostali wszyscy ubiegający się o fotel włodarza Lublina, to tylko czwórka z nich zdecydowała się na przystąpienie do debaty.

Spotkanie będzie się składało się z sześciu rund. W każdej z nich kandydaci będą mieli po trzy minuty na zaprezentowanie swoich poglądów w danym temacie. Na początku nastąpi autoprezentacja kandydatów, później przyjdzie czas na sprawy socjalne i politykę społeczną, infrastrukturę i bezpieczeństwo w Ruchu Drogowym. Nie zabraknie tematów związanych z Lublinem jako miastem studentów czy możliwościami koalicyjnymi, współpracą z Radą Miasta i województwem.

Kandydaci będą mieli również czas na zadawanie sobie pytań, jak i odpowiedzą na pytania gości. Na koniec odbędą się prawybory. Udział w debacie wezmą: Dorota Polz-Gruszka (Lubelska Lewica Razem), Grzegorz Muszyński (Prawo i Sprawiedliwość), Marian Kowalski (Ruch Narodowy) oraz Antoni Chrzonstowski (Kongres Nowej Prawicy). Spotkanie rozpocznie się o godzinie 14 w auli 018 przy ul. Bursaki 12.

(fot. lublin112)
2014-11-05 22:02:00

3 komentarze

  1. A gdzie obecny prezydent, przestraszyl sie debaty?

  2. Debata po lubelsku czyli skakanie sobie do gardeł. Lublin to wiocha zarobki na poziomie n.k brak perspektyw i te ryje UBeckich potomków na plakatach. Dziadostwo na mase czyli PO lubelsku.

  3. jakiś link do transmisji?

Kursy walut

  • USD 3.9478zł -0.68%
  • GBP 5.0066zł -0.26%
  • EUR 4.3327zł -0.49%
  • CHF 4.5031zł -0.32%

Polub nas