690 680 960

Jest pomysł na wprowadzenie stref, gdzie będzie można legalnie napić się piwa czy wina. W Lublinie miałby powstać trzy takie miejsca

W rejonie lubelskiego zamku oraz nad Zalewem Zemborzyckim zaproponowano stworzenie stref, w których spożycie alkoholu byłoby legalne. Projekt uchwały w tej sprawie ma trafić do Ratusza.

39 komentarzy

 1. Co za głupota. Przecież każdy pije gdzie chce . Na osiedlu WIDOK dzieci z podstawówki wpadają w czasie lekcji na plac zabaw i sobie browarka strzelą na „spółę” albo coś popalą bluzgając przy tym jak furman. Niech „władza” z tymi strefami się nie ośmiesza. Cymbałów „ci u nas dostatek”. Pozdrowienia dla mocno katolickiej dyrekcji szkoły nr 51.
  Ciekawe czy takie wychowanie i brak nadzoru to na lekcji religii czy etyki jest w programie nauczania .

  • nieKrytyKrytyk

   religia to powinna byc w kosciele a nie szkole. kto by chciał słuchać przygód ludzi sprzed 2000 lat. i jak to ludzie sa źli i grzeszą, tym bardziej że większość katolików łamie nakaz miłowania innych ludzi, większość katoli to nabrzmiałe cebulstwo szczujące na innych i obrabiających im tyłki za plecami. katolicyzm to najwieksza zakała ludności zaraz po islamie.

 2. „młodzi ludzie będą mogli w sposób kulturalny wypić piwo”, a gdzie tacy są?

  • Ależ są ! Chociażby ——- Bolek i Lolek. W realu niestety nie ma. Same wymoczki i flejtuchy.

 3. W praktyce to będzie patologia ,przemoc ,chlanie na potęgę i tony śmieci . Pomysł może nie jest zły ale nie sprawdzi się w Polsce a już tym bardziej zapijaczonym bloku wschodnim .

 4. Panie z pierwszego planu! Do fryzjera i ogolić się. Dobrze byłoby krawat jakiś założyć, albo muchę, jak Prezes.

 5. Zmiana w przepisach wysyłki alkoholu by się przydała tak przy okazji jakby ktoś z Konfederacji tu zabłądził i przeczytał. Ustawe obecną stworzono za czasów dinozaurów. Wszystko można kupić przez internet tylko nie alkohol..

Kursy walut

 • USD 4.3269zł -0.22%
 • GBP 5.302zł -0.63%
 • EUR 4.6069zł -0.31%
 • CHF 4.7752zł -0.12%

Polub nas