Czwartek, 23 maja 202423/05/2024
690 680 960
690 680 960

Jest jeszcze szansa wziąć udział w konkursie. Ostatnie dni zapisów

Jeszcze jutro, i najprawdopodobniej w czwartek można zgłaszać się do IV Edycji Konkursu Wiedzy o lubelskiej komunikacji miejskiej. Odbędzie się on już w piątek.

Trwają jeszcze zapisy chętnych do udziału w IV Edycji Konkursu Wiedzy o lubelskiej komunikacji miejskiej, który odbędzie się w najbliższy piątek. Mogą w nim wziąć udział gimnazjaliści, uczniowie szkół ponadgimnazjalnych i studenci, którzy chcąc poznać bliżej komunikację miejską. Najważniejsza jest podstawowa wiedza na temat komunikacji, przebiegu linii czy też przewoźników i pojazdów które wożą pasażerów.

Choć do dnia konkursu pozostało niewiele czasu, to lista uczestników wciąż jest otwarta. –Cały czas czekamy tych co zastanawiają się lecz wciąż są niezdecydowani do wzięcia udziału –wyjaśnia Maciej Mikulski Wiceprezes Lubelskiego Towarzystwa Zrównoważonego Transportu. – Jutro prawdopodobnie przedłużymy zapisy do czwartku, gdyż cały czas spływają do nas zgłoszenia- dodaje.

Konkurs ma na celu pokazać pasażerom komunikację miejską od innej strony. Dla uczestników przygotowano wiele atrakcyjnych nagród, m.in. bilety okresowe ważne 150 dni. Zapisy odbywają się wyłącznie drogą mailową. Zgłoszenia należy wysyłać na adres [email protected], w tytule maila wpisując „Zapisy na IV Edycję”, a w treści podając swoje imię, nazwisko, wiek, szkołę/uczelnię, klasę/rok i kierunek. Każdy, kto wyśle zgłoszenie, najpóźniej ostatniego dnia zapisów otrzyma wiadomość zwrotną z potwierdzeniem zgłoszenia.

IV Edycja Konkursu Wiedzy o lubelskiej komunikacji miejskiej odbędzie się 6 grudnia 2013 roku (piątek) o godzinie 11:00 w budynku II Liceum Ogólnokształcącego im. hetmana Jana Zamoyskiego w Lublinie przy ul. Ogrodowej 16.

(fot. materiały organizatora)

Komentarze wyłączone