Piątek, 12 kwietnia 202412/04/2024
690 680 960
690 680 960

Jest decyzja w sprawie zdalnego nauczania. Przemysław Czarnek przekazał szczegóły

We wtorek wieczorem minister edukacji i nauki Przemysław Czarnek przekazał informację ważną dla uczniów w całym kraju. Od najbliższego czwartku uczniowie podstawówek klas 5-8 i szkół ponadpodstawowych do końca ferii zimowych przechodzą na naukę zdalną.

36 komentarzy

 1. Było 4 klasy wysłać na zdalne a 8 i maturalne zostawić w szkołach bo egzaminy za niedługo. A teraz 3 tygodnie zmarnowane.

  • Takie rzeczy to tylko garnek. Niech przyjmuje wszystko na klatę jak daje się sterować innym. Mówił że nie zamknie to mówił.

 2. Brawo minister naluki i zdrowsza no brawo

 3. Gdzie dodatek dla nauczycieli za kontakt z setkami uczniów, z których wielu zaraża?
  No gdzie i dlaczego nie?

 4. Zabrać nauczycielom pensje za zdalne nibyuczenie.

  • Czy koronawirus i decyzja Czarnka to wina nauczycieli?

  • Albo dać im dodatek covidowy. Wszak inne grupy mające mniejszy kontakt z osobami zakażonym taki miały. Wspomnę tu o strażnikach więziennych. Popytaj nauczycieli w większych szkołach ile razy odbierali telefony z informacją z sanepidu o kontakcie z zakażonym uczniem. Nauczyciele też mają rodziny, dzieci i przynoszą po dniu pracy wirusa do domu. Zresztą jakoś nie piszesz o zabieraniu pensji lekarzom za teleporady, posłom za zdalne głosowania, tylko ciągle tych o nauczycielach. Czy to ich wina, że rząd który sam wybrałeś wprowadza z dnia na dzień takie rozwiązania. Przecież to twój minister edukacji jeszcze parę dni temu mówił, że nauki zdalnej nie będzie… a o 18.30 zmienił zdanie….

 5. 2050 koniec cywilizacji.

  • Tak to się kończy, foliarskie tłumoki 🙂 Nie chcieliście szczepień ani restrykcji dla niezaszczepionych, bo WOLNOŚĆ? To teraz spędzicie ze swoimi dziećmi trochę więcej czasu 🙂

   Prawda jest taka, że w bardzo wielu krajach następuje powoli „grypalizacja” koronawirusa, czyli zakażeń jest dużo, ale dzięki powszechnym szczepionkom i egzekwowaniu paszportu covidowego zgonów jest coraz mniej. Kraje wyszczepione w ponad 90% mają kilka razy więcej zachorowań niż Polska i kilka razy mniej zgonów. MAGIA, co nie? XD

   Tutaj też mogłoby tak być. Można było ocalić przynajmniej 50 tys. istnień ludzkich, ale terror foliarzy i fakt, że partia trzyma się jeszcze w sondażach już tylko na tak żałosnym elektoracie sprawiły, że u nas końca ciągle nie widać.

   Decyzja Czarna dobra, potrzebna, ale spóźniona. Ale cieszy, choćby z tego względu na to, że paru foliarzy ogarnie bezsilna wściekłość 🙂

   • Kajfasz, płacą Ci za tą propagandę? Mam nadzieję, bo jak tak sam z siebie bredzisz, to nadziei dla Ciebie nie ma. Tylko kolejne dawki cudownej szczepionki.

    • Jacek jak byłeś taki cwany, że nie szczepiłeś się bo idiota Braun ci zakazał to teraz za darmochę siedź z dziećmi i módl się, aby ktoś w pracy nie wskoczył na Twoje stanowisko. Oby tak się stało. Niech każdy nieszczepiony „filozof” cierpi i wyje.

   • Zgonów amebo jest więcej.

 6. Dzieci z klas 1-4 nie zarażają. Tak jak Kurski.

 7. Niedzielski ma lepsze chody u premiera i wymusił na Czarnku zdalne nauczanie. Potem zaleci szczepienie przeciw depresji. Firmy farmaceutyczne już szczepionkę szykują. Obowiązek szczepienia wszystkich dzieci

 8. Wzywam wszystkich rodziców do bojkotu zdalnych lekcji i nie logowania się!!! Tak trzeba zrobić!!!

 9. Jak fajnie leżeć w domu i brać pieniędze.

 10. Msze też zdalne zróbta , co tam nie zarażają ? ale prosię tego nierozumie.

Wiadomości z info112