Poniedziałek, 04 marca 202404/03/2024
690 680 960
690 680 960

Jest apel do księży po spotkaniu ministra zdrowia z sekretarzem generalnym Konferencji Episkopatu Polski

Minister zdrowia Adam Niedzielski spotkał się z sekretarzem generalnym Konferencji Episkopatu Polski w związku z sytuacją epidemiczną w kraju. We wspólnym stanowisku wystosowano apel do kapłanów o bardzo poważne podejście do obowiązujących zasad dotyczących liczby wiernych.

45 komentarzy

 1. Ewangelia Tomasza

  „Królestwo Boże jest w was i wokół was… nie w pałacu z drewna i kamienia. Królestwo Boże jest w was i wokół was… nie w budynkach z drewna i z kamienia. Rozłup kawałek drewna, a będę tam’”

 2. Może z innej beczki ale te adidasy na zdjęciu nie pasują do tego stroju. Aż razi w oczy.

 3. Może z matematyką nie mam za wiele wspólnego ale jeden wierny na 15m kwadratowych. Mi z zachowaniem odstępu 1,5m wychodzi 9m kwadratowych na jednego wiernego.

 4. Myśliciel czy tam Myśliwy...

  Chyba komuś coś się pomyliło, to rząd jeszcze w tym kraju chyba decyduje, a nie okupant ziem Polski z watykanu !!! Jednym słowem, rząd jest nieudolny i nie spełnia powierzonych mu funkcji !!!

  • Ten rząd rządzi na całym świecie?

   • Myśliciel czy tam Myśliwy...

    Chyba tak skoro zamknął należące do obcego kapitału galerie handlowe czy sieci restauracji…

    • Widać nie byłeś w galerii…. w której polskie sklepy z ubraniami itp pozamykane a KFC, Stabugs itp otwarte możesz zmówić i zjeść pod warunkiem że nie usiądziesz przy stoliku ale łażąc po galerii tak…

 5. Jest apel… Bezczelność *****

  • polskie sklepy, restauracje, itp „lokdałn” i mor..a w kubeł..
   biznes okupanta z waty kanu to „apel do księży”…
   to pokazuje kto w polsce rządzi… korporacje międzynarodowe w tym KRK
   żenada…!!!

 6. Apelujemy o dokladniejsze wycieranie d….y i dokladniejsze gwałcenie dzieci !!!!!!A w trosce o wasze zdrowie idźcie na mszę koniecznie do komunii i na tace , alleluja i do grobu !!!! Ciemnota + !!!!!

 7. Możesz se apelować , w to uwierzo tylko propisowkie dzbany ze wsi i małych miast. Za pół roku kraj umrze gospodarcxzo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  • I wtedy miejskie głąby za żarciem na wieś będą przyjeżdżać i rolnika po nogach całować.

   • Wsiowy rolnik nie produkuje jedzenia, które jadamy my, mieszczanie, więc poluzuj gumkę w rajtkach i weź głęboki oddech.

 8. Krist0F nie zrozumiałeś ,Mur pisał w nawiązaniu do sprawy Dominikanów i sekty ,sprawa sprzed 20 lat a teraz dopiero przepraszają

  • Myśliciel czy tam Myśliwy...

   Ale jednak przepraszają, a nie zmiatają pod dywan jak inne grupy ideologiczne.

 9. dojna zmiana w to uwierzy

 10. jest sobie jeden kościół w lublinie w którym w ubiegłą sobotę odbywał się pogrzeb z (być może otwartą trumną) za zamkniętymi drzwiami. Zwróciłem uwagę, że dzwony zaczęły telepać się na 10 minut przed południem, inaczej nie odwróciłbym się. Katabas bez maski, ministranci bez maski, a tłum bez masek, który wylał się z tego kościoła, przeraził. Idę o zakład, że takie rzeczy odwala się na codzień. Nie dość tego, jest taki blok w lublinie, gdzie rodzinka ma kwarantanne i są pod kontrolą policajskich, a ich dzieci i oni spokojnie przebywają na dworze. Dziękujemy wam policajscy.

  • brawo oni . A ja się przejdę z najnowszym fonem po kościołach że niby na mszę w masce i zobaczymy czy grzeszą

Z kraju

Polityka i społeczeństwo