Puławskie Azoty pozostaną strategicznym sponsorem lubelskich żużlowców (zdjęcia)

Motor Lublin, który już za kilka dni rozpoczyna rywalizację w Ekstralidze, podpisał 2-letnią umowę sponsoringową z Grupą Azoty Puławy. Tym samym klub utrzyma strategicznego sponsora.

W środę w siedzibie Grupy Azoty w Puławach podpisana została umowa sponsoringowa z klubem żużlowym Speedway Lublin. To oznacza, że przez kolejne dwa lata, gdyż na taki okres zawarto kontrakt, spółka pozostanie sponsorem strategicznym lubelskich żużlowców. Jak podkreślano podczas spotkania, puławskie Azoty rozpoczęły współpracę z Motorem Lublin w 2018 roku, kiedy klub znajdował się w pierwszej lidze.

– W trakcie trzech lat naszej współpracy lubelska drużyna awansowała do najlepszej żużlowej ligi świata i pokazała, że jest gotowa do walki o najwyższe cele. Dzięki ciężkiej pracy, dzięki oddaniu wiernych kibiców powstała solidna marka – drużyna, która ma aspiracje, żeby co najmniej powtórzyć sukces z 1991 r., kiedy to Motor został wicemistrzem kraju. Biorąc to wszystko pod uwagę, zarząd Grupy Azoty Puławy po raz kolejny podjął decyzję o podpisaniu umowy sponsoringowej z Motorem Lublin, tym razem na dwa lata – mówi Tomasz Hryniewicz, prezes zarządu Grupy Azoty Puławy.

Spółka współpracując z żużlowcami zamierza wykorzystać efekt synergii i budować silną pozycję liderów w województwie lubelskim, zarówno w biznesie, jak też w sporcie. Tym samym przez kolejne dwa lata będzie można dostrzec logotypy Grupy Azoty Puławy oraz wytwarzanego przez nią produktu NOXy zarówno na stadionie, jak też na kombinezonach żużlowców, oraz na motocyklach.

Jakub Kępa, prezes Speedway Lublin wyjaśniał, że zaufanie, jakim po raz kolejny puławskie Azoty obdarzyły Motor Lublin jednoznacznie pokazuje, że wysiłek, jaki jest wkładany w klub i jego funkcjonowanie, jest zauważany i doceniany. Ma to być szczególnie budujące w związku z panującą pandemią, która powoduje, że siły i środki w dużej mierze kierowane są na inne odcinki.

(fot. Speedway Lublin/nadesłane)

Zobacz również

5 komentarzy

 1. 5 miejsce jest nasze!!!! AVE Speedway Lublin!

 2. No dobra… Puławy Puławami… A gdzie lubelskie firmy? Takie jak np stock czy perła…? Mają też obrót konkretny….

 3. Uprzedzając pytania dlaczego azoty tak ochoczo promują żużlowców z Lublina a nie kopaczy z Puław. Otóż żużlowcy z Lublina posiadają osiągnięcia i coś sobą reprezentują…

 4. Hryniewicz gdzie parking pracowniczy

  Hryniewicz marnuje wypracowane pieniądze! – na parking piętrowy nie ma , przed bramą nr 5 armagedon pracownicy azotów, jak też firm mających siedzibę na terenie azotów upychają się pomiędzy ciężarówkami, wjeżdżają na trawniki, do lasu, blokują przejazdy, a jaśnie księciunio znikąd , za szlabanem parking strzeżony ma -i do tego niszczy podłoże wpuszczając ogromną ciężarówkę na nie przygotowaną kostkę przed wejściem do budynku
  ZGROZA

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.794zł 0.51%
  • GBP 5.2622zł 0.25%
  • EUR 4.5539zł -0.25%
  • CHF 4.145zł -0.13%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  Noc Kultury – MOC Kultury!
  Tydzień Dni Otwartych z Kopernikiem
  Trwa akcja charytatywna w Parafii Matki Bożej Bolesnej w Kraśniku
  Oprowadzania po wystawach w Galerii Labirynt
  Dzisiaj zaczynają się Wydziałowe Drzwi Otwarte UMCS