Jeden z motocyklistów przejażdżkę zakończył na polu. Drugi nie posiadał uprawnień (zdjęcia)

Wczoraj dwóch kolegów z gm. Łaszczów, wybrało się na przejażdżkę motocyklami. Dla 28-latka jazda skończyła się w polu, drugi mężczyzna odpowie za jazdę bez uprawnień.

Do zdarzenia doszło wczoraj około godziny 17:50 w miejscowości Ratyczów w powiecie tomaszowskim. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o wypadku z udziałem motocyklisty.

Policjanci interweniujący na miejscu ustalili, że na łuku drogi 28-letni mieszkaniec gm. Łaszczów stracił panowanie nad jednośladem i wjechał do przydrożnego rowu. Kierujący motocyklem trafił do szpitala, gdzie pozostał na obserwacji.

Jak się okazało wybrał się z sąsiadem na przejażdżkę motocyklami. W trakcie wykonywania czynności na miejscu zdarzenia funkcjonariusze ustalili, że kolega pokrzywdzonego, jadący drugim jednośladem nie posiada uprawnień do kierowania nim. Przed przyjazdem policjantów schował swój motocykl na posesji, która znajdowała się obok. Teraz 26-latek odpowie za jazdę bez uprawnień.

Policjanci ustalają szczegółowe okoliczności zdarzenia.

(fot. Policja Tomaszów Lubelski)

Zobacz również

12 komentarzy

 1. poszkodowany chop straty wycenił na 30 tys złotych

 2. Grabarz (z certyfikatem) samotnie utrzymujący dzieci

  „Kierujący motocyklem trafił do szpitala, gdzie pozostał na obserwacji” – dobrze, że trafił do szpitala a nie w drzewo, ale jak w tzw. międzyczasie nabawił się chorób współzależnych to, że do kompletu brakuje mu ino koronawirusa.
  Ja i moi koledzy czekamy na takich.
  I bez obrazy – my grabarze też musimy z czegoś żyć.

  • Wy grabarze, będziecie mieli lada dzień żniwa, o których nawet nie śniliście. Także temu biedakowi odpuść trochę

 3. Albo młodzi, świeżo upuieczeni policjanci, którzy chcieli się wykazac i nie wiedzieli, że nadgorliwość gorsza od faszyzmu. Albo policjanci z III Komisariatu w Lublinie, którym koronawirus mocno zrył pod beretem. Nie wypisujcie takich bzdur – proszę

  • Kapturek (kolor i rozmiar europejski)

   Co do tego, że przygłup nie potrafiący jeździć, w dodatku bez uprawnień, mają policjanci w jakimkolwiek wieku ?
   Sam świr zapracował sobie na pobyt w szpitali, za który zapłaci z własnej kieszeni, na co kasy za sprzedany złom będzie chyba za mało.
   I niech się cieszy, że nie przyje…ał w któreś przydrożne drzewo, bo rzeczywiście pan grabarz, miałby klienta.

  • jakby tak myśleć madrze to nalezy tesz pijakom popuścic doki nie zabiją kogoś

 4. To ile tak naprawdę miał lat ten dwudziestosześcioletni dwudziestoośmiolatek😜?

 5. Jak wyjeżdżał 26 a jak dojechał 28

 6. Pan jest chory Panie grabazu tego nie wiesz czlowieku co czuje rodzina,nie wiesz co sie tak naprawde stalo a dla wiadomosci pozostalych i prasy w szczegolnosci 28latek mial i ma uprawnienia i jak 28latek mogl ukryc motor skoro nie wstal po wypadku piszcie ludzie prawde i do rzeczy a grabaz ktory nie ma z czego zyc,strasznie Ci wspolczuje egoizmu,braku wspolczucia i nie zycze nikomu przezyc ktore przeszla rodzina… kazdy pisze co chce,prawdy nie zna nikt z pisemek mozecie wnioskowac wszystko,a gowno was to obchodzi zbedne kom zostawcie dla siebie…pomysl najpierw zanim powiesz cokolwiek,a gdyby to u Ciebie bylo???tez mial bys tyle do powiedzenia jeden z drugim,a Ciebie egoisto grabazu zeby przypadkiem wczesniej konkurencja nie pogrzebala ….bo sam sie nie pogrzebiesz i tylko straty,zycze jak najmniej klientow dla takiego bezdusznego gbura

 7. Rozsądna i w dodatku,dobrze prawi.Mało już takich na tym świecie…a przede wszystkim w tym rejonie.Pozdrawiam.

 8. trzeba czytać ze zrozumieniem jak się komentuje kto chowa motor 28 czy 26 latek i to musiało się tak skończyć codziennie widzę jak szaleją i tego bez prawka nic nie nauczyło dalej szaeje

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

WeFilm – Lubelskie Dni Filmu
Wielki finał piłkarskiego Turnieju Wolności w województwie lubelskim
„Obieraczki kapuściane” w Muzeum Wsi Lubelskiej
Kazimierskie Święta Sąsiada
Trwają zapisy do CITY TRAIL!