Sobota, 13 kwietnia 202413/04/2024
690 680 960
690 680 960

Jechała po pijanemu, obijała się o inne auta, potrąciła matkę z dzieckiem. Poszkodowani są w ciężkim stanie (zdjęcia)

Uciekając z miejsc kolizji, do których doprowadziła jadąc po pijanemu, staranowała rowerzystkę. Cyklistka walczy o życie, jadące z nią dziecko jest w ciężkim stanie.

Do wypadku doszło w sobotę przed godziną 11 na ul. Kościuszki w Krasnymstawie. Służby ratunkowe zostały zaalarmowane o potrąceniu dwóch osób przez samochód osobowy. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespoły ratownictwa medycznego oraz policja. Zadysponowano również lotnicze pogotowie ratunkowe.

Z dotychczasowych ustaleń policjantów wynika, iż kierująca toyotą 59-letnia kobieta na ulicy Królowej Sońki wjechała w zaparkowane auto. Widząc co się stało, zaczęła odjeżdżać. Po kilku minutach, na zlokalizowanej w pobliżu ul. Kościuszki, doprowadziła do kolejnej kolizji. Tu również nie zamierzała zostać na miejscu.

W trakcie ucieczki staranowała jadącą rowerem kobietę, która w zamontowanym na bagażniku foteliku przewoziła małe dziecko. Tym razem, dzięki reakcji świadków, kierująca została zatrzymana.

Poszkodowana 45-latka oraz jej 3-letnie dziecko zostali przetransportowani do szpitala. Kobieta karetką, dziecko śmigłowcem. Jak nam przekazano, oboje są w ciężkim stanie, przy czym rowerzystka walczy o życie.

Od sprawczyni wypadku wyczuwalna była silna woń alkoholu. Nie zgodziła się ona jednak na badanie alkomatem. W wyniku tego pobrana została od niej krew do analizy.

Decyzją prokuratora, 59-latka trafiła do policyjnej celi. Po wytrzeźwieniu zostanie przesłuchana i usłyszy zarzuty. Obecnie funkcjonariusze prowadzą czynności wyjaśniające w tej sprawie.

Jechała po pijanemu, obijała się o inne auta, potrąciła matkę z dzieckiem. Poszkodowani są w ciężkim stanie (zdjęcia)

Jechała po pijanemu, obijała się o inne auta, potrąciła matkę z dzieckiem. Poszkodowani są w ciężkim stanie (zdjęcia)

(fot. Straż Pożarna)

106 komentarzy

  1. dużo dużo zdrowia dla kobiety i dziecka

  2. „Decyzją prokuratora, 59-latka trafiła do policyjnej celi. Po wytrzeźwieniu zostanie przesłuchana i usłyszy zarzuty. Obecnie funkcjonariusze prowadzą czynności wyjaśniające w tej sprawie.” Co tu wyjaśniać? ROZSTRZELAĆ!!

    • Dowalić sąd powinien jej i jej rodzinie oraz osobom z otoczenia tego babska. Ktoś musiał ją znać i wiedzieć co odpierdala bo to pewnie nie pierwszy raz. Koniec z taryfą ulgowa dla takiego bydła!!!! Boże drogi nie mogę się skupić na niczym i cały czas płaczę gdy wyobrażam sobie to wszystko !!!!

  3. żoliborski szczur

    Pisowskie prawo! Buhahahahahahahahahahah. Za Tuska to było wszystko okej i okradął elity, a nie zwykłych ludzi.

Z kraju