690 680 960

Jechał na czołówkę z radiowozem na obwodnicy Lubartowa. Próbował zgubić ścigających go policjantów

Lubartowscy policjanci zatrzymali 22-latka, który na obwodnicy Lubartowa niemal doprowadził do zderzenia z radiowozem. Co więcej mężczyzna próbował zgubić ścigających go funkcjonariuszy.

Do zdarzenia doszło na obwodnicy Lubartowa. Podczas patrolu drogi krajowej nr 19, policjanci zauważyli jadący z naprzeciwka samochód osobowy, który na podwójnej linii ciągłej wyprzedzał kilka pojazdów.

– Kierowca niewielkiego peugeota swoim zachowaniem zmusił do zjechania z pasa ruchu. Gdyby nie ten manewr z pewnością doszłoby do zderzenia. Mundurowi zawrócili i udali się w pościg za piratem, który z dużą prędkością oddalił się z miejsca zdarzenia, a następnie zjechał na boczne drogi – relacjonuje mł. asp. Grzegorz Paśnik z lubartowskiej Policji.

Mężczyzna w ten sposób chciał prawdopodobnie zgubić ścigający go radiowóz. Po chwili został zatrzymany.

– Kierowcą peugeota okazał się 22-latek z Lubartowa. Za spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym policjanci zatrzymali mu prawo jazdy oraz sporządzili wniosek o ukaranie do sądu – wyjaśnia mł. asp. Grzegorz Paśnik.

2017-03-28 07:16:30
(fot. Policja Lubartów)

13 komentarzy

  1. NIE dla debili wyprzedzających na trzeciego. Koniec nie daję na to przyzwolenia. Kiedyś tak sie jezdziło ale skończyło się!!!!

Kursy walut

  • USD 4.4827zł -0.63%
  • GBP 5.4185zł -0.57%
  • EUR 4.6835zł -0.1%
  • CHF 4.7555zł -0.36%

Polub nas

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Mikołajki w VIVO! Lublin
Badania bez skierowania. Okulistyczne Mikołajki w Poradni Okulistycznej Dziecięcej 1 Wojskowego Szpitala Klinicznego z Polikliniką SPZOZ w Lublinie
Walka o drugie z rzędu zwycięstwo na własnym parkiecie, konkurs „Rzuty za buty” i bezpłatny popcorn, czyli kolejny mecz koszykarskiej Lublinianki już w niedzielę
Zbiórka na rzecz psychiatrii dziecięcej
Zbiórka darów dla potrzebujących w Ukrainie