Sobota, 25 maja 202425/05/2024
690 680 960
690 680 960

Jechał BMW drogą krajową nr 17 prawie 190 km/h. „Zamyśliłem się”

W minioną środę na drodze krajowej nr 17 policjanci zatrzymali do kontroli kierowcę BMW, który znacznie przekroczył prędkość. Mężczyzna został ukarany wysoki mandatem oraz punktami karnymi.

W środę policjanci z Krasnegostawu prowadzili kontrolę prędkości na drodze krajowej numer 17 z wykorzystaniem wideorejestratora.

Przed godziną 10:00 w Łopienniku Podleśnym zarejestrowali prędkość BMW, którego kierowca pędził 189 km/h w miejscu, gdzie obowiązuje ograniczenie do 90 kilometrów na godzinę.

Kierujący pojazdem 30-letni mieszkaniec gminy Fajsławice jechał sam, a policjantom tłumaczył, że zamyślił się. W związku z popełnionym wykroczeniem mężczyzna został ukarany mandatem karnym w kwocie 2500 złotych i naliczono mu 10 punktów.

(fot. Policja Krasnystaw)

9 komentarzy

  1. Fascynujące. Informacja dnia.

  2. Stan zamyślenia się w sposób nieunikniony wiąże się z myśleniem, a to temu kierowcy BMW nie grozi.

  3. A gdzie zatrzymanie prawa jazdy za przekroczenie o 100km/h ?? To już podchodzi o stwarzanie zagrożenia w ruchu lądowym, a tu tylko mandat ?!?!? i fakt, z myśleniem kierowcy bmw mają niewiele wspólnego więc chyba policjant po znajomości go potraktował

  4. Większość radiowozów to BMW więc kierowcy adekwatnie tacy sami jak cała reszta hehehe

  5. No przecież nie mógł powiedzieć że chciał dorzucić się do budżetu bo by go linczowali więc widocznie uznał że takie usprawiedliwienie jest lepsze.

  6. Przeciwnie, stan zamyślenia jest bliski stanowi namysłu. A ten jest czymś w rodzaju natchnienia i czasem przychodzi nie w porę. Jak widać może być niebezpieczny, a z pewnością nieekonomiczny.

  7. Ta, zamyślił się 😉 Żeby się zamyślić to najpierw trzeba mieć sprawny mózg 😛