Sobota, 18 maja 202418/05/2024
690 680 960
690 680 960

Jarosław Kaczyński na odsłonięciu pomnika swojego brata. Mówił o zamachu i zagrożonych wartościach (wideo, zdjęcia)

Dopiero około godziny 16:45 rozpoczęła się uroczystość odsłonięcia pomnika Lecha Kaczyńskiego w Lublinie. Jak już informowaliśmy, przyczyną opóźnienia było oczekiwanie, aż dojedzie Jarosław Kaczyński. Prezes PiS wcześniej gościł w Rzeszowie i właśnie z Podkarpacia przyjechał do Lublina.

107 komentarzy

  1. Skończyła się tuba propagandy w TVP. Efektem tego będzie upadek kaczynizmu. Wizyt tego karła nie pomogą w odbudowie popracia wśród geriatrii. ***** opozycję i konfederację.

  2. won z Polski PISwski nieudaczniku

  3. Zasadność takiego pomnika w Lublinie mocno znikoma. Za to towarzystwo pierwszorzędne garnek-Czarnek, kapelusznik z różowym pomponem i lokalny fanklub tv-pis która przeminęła z przegraną partii sprzedawczyków którzy chcieli zniszczyć Polskę. Czołgi z Korei. Ropa z Rosji. Dobrze, że nawet starsi ludzie przejrzeli na oczy i zaczęli dostrzegać jak rozkradano Polskę przez ostatnie 8 lat. Jeszcze dużo trzeba ujawnić. Mam nadzieję, że Obajtka jakaś d#pa nie ułaskawi gdy już go posadzą.

  4. KUL uzyskał pełne finansowanie i z tego mamy się cieszyć? Haha Pseudo uczelnie, gdzie uczą teologii – czyli nauki o czymś co nigdy nie zostało dowiedzione że istnieje – powinny być zamykane, a nie opłacane. Teologia w 21 wieku to obraza całego rozwoju ludzkości….

  5. co by nie powiedzić preses zwariował z tą ilością pomników ,to kpernik jakiś był ,czy inna skłodowska ?? wydaje sie że dziadek sie na jakiś czas uspokoi ,w koncu przegrał wygrane wybory

Dodaj komentarz