Janówek: Mężczyzna zginął 100 m od własnego domu. Przejechał po nim opel

Kolejny śmiertelny wypadek w okolicach Świdnika. Samochód osobowy przejechał leżącego na jezdni mężczyznę. Istnieje podejrzenie, że ofiara została już wcześniej potrącona.

Do wypadku doszło w czwartek około godziny 18. w miejscowości Janówek w gminie Mełgiew. Kierujący samochodem młody mężczyzna, jadąc lokalną drogą w kierunku Janowic, przejechał po leżącym na jezdni pieszym. Pomimo szybkiej pomocy, nie udało się uratować jego życia.

Jak ustaliliśmy na miejscu zdarzenia, ofiarą jest mężczyzna w wieku ok. 55-60 lat, który mieszkał około 100 metrów od miejsca gdzie stracił życie. Jak wstępnie ustalili funkcjonariusze świdnickiej drogówki, w momencie wypadku leżał on na jezdni. Z oględzin wynika, iż mógł on zostać wcześniej potracony przez inny pojazd. Jednak to wyjaśni dopiero sekcja zwłok.

Okoliczni mieszkańcy, czyli sąsiedzi i znajomi ofiary są w szoku. Miejsce gdzie doszło do wypadku nie było oświetlone. –Jak dzisiaj to latarnie się nie świeciły, a przez ostatnich kilka dni zapalone były i w dzień i w nocy – tłumaczyli naszemu reporterowi.

Na miejscu tragicznego zdarzenia szczegółowe czynności zmierzające do ustalenia wszystkich okoliczności wypadku prowadza policjanci pod nadzorem prokuratora.


Większy widok mapy(fot. lublin112)
2014-11-20 20:46:09

43 komentarze

 1. ludzie o co wy walczycie i piszecie durne komentarze,najwidoczniej nie potraficie zrozumieć że zginął człowiek i nie ważne jaki był i co robił.Postawcie się na miejscu jego rodziny,jak się czują.Najwidoczniej nikt z waszych bliskich nie zginął.Kondolencje dla rodziny

  • ja być obca krajowca, ale znać polska prawo i obyczaje

   Dlaczego ma być nie ważne jaki był, co robił i gdzie się spać kładł, jak być może swoim zachowaniem przyczynił się do sporych kłopotów Bogu ducha winnemu kierowcy? Każdy kto nieco mądrzejszy resztką sił i świadomości pełznie do domu, a ten postanowił się ułożyć do snu na powierzchni z afroamerykanina.

 2. a skąd wiesz jak było naprawde

 3. wy k***y co tak piszecie złe komentarze h*j wam wszystkim w d**e jesteście mądrzy za klawiaturą wyjdz s*******u za komputera i spotkaj sie ze mną c***o j****a w okularach większych niż masz łeb p****o j****a
  h**e p*****e p******e sie aby po was wszystkich samochód p******ł

  • Pićka jeszcze dziś niemyta

   Ooo!!! Odezwał się następny kandydat na świętej pamięci śpiocha na nawierzchni afroamerykańskiej!!!

  • Co się młody człowieku rzucasz, sam cio*ą jesteś i umiesz się wyżywać na słabszych i mniejszych (zresztą od ciebie mniejszego spaśluchu ciężko znaleźć) Teraz się wielki obrońca teścia znalazł, a sam go poniżał wiele razy przy ludziach. Strzel się w łeb głąbie zanim zaczniesz coś pisać. Niektórzy na Janówku też mają internet, nie tylko ty.

 4. a narko testy był robione kierowcy

 5. a wogle z tego co wiemy kierowca zgubił drogę i mógł gadać przez komórkę i nie zauważył człowieka więc trzeba sprawdzić bilingi i rzeczywiście czy nie był po użyciu środków odurzających i 2ciekawe czy policja to sprawdziła czy tylko trzetrzeźwość

 6. śmigło nie przejmuj się tym co tu wypisują szkoda nerwów,a ten kto znał twojego teścia złego słowa nie powie

 7. rolnik jesteś zwykłym z******m p******m w każdej normalnej rodzinie są wzloty i upadki i ja opierniczałem jego on mnie i tak było w końcu w porządku a jak taki cwaniak jesteś to to przynajmniej sie normalnie podpisz a nie z za komputera pod pseudonimem taki mocny jesteś a ztym pomiżaniem to przesadziłeś cwaniaku jeden ale na janówku jedno jest pewne ze wcześniej czy później i tak ludzie powiedzą po zawsze sie ktoś pochwali i wtedy się spotkamy

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.8198zł 0.7%
  • GBP 5.3015zł 0.03%
  • EUR 4.5503zł 0.43%
  • CHF 4.158zł 0.18%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  „Rozkopaczew na Off-road-zie”: Trzydniowa impreza o wyjątkowo szczytnym celu
  Komicy wystąpią w Plenerze
  Powitanie wakacji nad zalewem Zimna Woda w Łukowie
  Powitalnie Lata w Krasnymstawie. Na scenie Słowianki, Solaris i Sztywny Pal Azji
  Noc Świętojańska w Jaszczowie. Będzie puszczanie wianków i pokazy ognia