Po raz pierwszy w Lublinie odbędą się targi dla wędkarzy „Rybomania”

W ostatni weekend listopada w hali targów Lublin odbędą się targi wędkarskie. Impreza ta w Poznaniu jest jednym z popularniejszych wydarzeń, organizatorzy liczą, że podobną popularność zyska również w Lublinie.

Targi dla wędkarzy zorganizowane zostaną w Lublinie po raz pierwszy. Na 6 500 mkw. zaprezentuje się łącznie 70 wystawców z markami, które nie są obce żadnemu miłośnikowi wędkarstwa. Co najważniejsze, Rybomania Lublin jest jedynym wydarzeniem w kraju, gdzie w takiej okazałości eksponowane będą propozycje produktowe na 2015 rok. Wśród wystawców są rynkowi liderzy tej branży, jednak również rodzinne firmy z pasją oraz indywidualni przedsiębiorcy. Nie zabraknie również wyjątkowych gości, wśród nich znakomitych wędkarzy, utytułowanych ikon wielu dyscyplin wędkarskich, a przede wszystkim oddanych pasjonatów tego sposobu spędzania wolnego czasu.

– Targi Rybomania to dziś najważniejsze miejsce spotkań świata wędkarzy, zarówno zawodowców, jak i amatorów. Bez zadęcia i sztucznie wytwarzanych barier umożliwiamy początkującym adeptom wędkarstwa z ikonami tej wspaniałej pasji, tworząc jednocześnie przyjazną atmosferę – wyjaśnia Piotr Kamiński, dyrektor projektu. Dotychczas targi te odbywały się w Poznaniu, zyskując tam ogromną popularność i ponad 24 000 zwiedzających.

Tak duża i wyjątkowa impreza nie może się odbyć bez imponujących atrakcji. Najważniejszą z nich będzie gigantyczne akwarium o pojemności 23 000 litrów. Zaprezentowane ono zostanie po raz pierwszy w Lublinie, a ostatni w Polsce, uświetniając to największe w Europie wydarzenie wędkarskie. Jednocześnie posłuży ono jako miejsce niezapomnianych pokazów, które poprowadzi m.in. Tomasz Duer, były kierownik spinningowej kadry polski, dziś wystawiający się na targach wraz z firmą Phoenix.

(fot, materiały organizatora)
2014-11-20 20:26:05

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.8065zł -0.72%
  • GBP 5.2513zł -0.41%
  • EUR 4.5552zł -0.16%
  • CHF 4.1413zł -0.14%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  Trwa akcja charytatywna w Parafii Matki Bożej Bolesnej w Kraśniku
  Oprowadzania po wystawach w Galerii Labirynt
  Dzisiaj zaczynają się Wydziałowe Drzwi Otwarte UMCS
  W Lublinie odbędzie się kolejna edycja „Nocy Sów”. Tym razem w formie online
  W Chatce Żaka na żywo zagra Orkiestra św. Mikołaja