Wtorek, 16 lipca 202416/07/2024
690 680 960
690 680 960

Janów Lubelski: Poważny wypadek podczas pompowania koła

Policjanci z Janowa Lubelskiego ustalają okoliczności wypadku w jednym z zakładów wulkanizacyjnych na terenie powiatu. Podczas pompowania koła wystrzelił pierścień i uderzył 61-letniego mężczyznę w twarz.

Do wypadku doszło we wtorek po godzinie 12 w jednym z zakładów wulkanizacyjnych na terenie powiatu janowskiego. Policjanci zostali powiadomieni, że podczas pompowania koła wystrzelił pierścień zabezpieczający oponę i uderzył 61-latka w twarz.

Na miejscu interweniowało pogotowie ratunkowe. Mężczyzna z poważnymi obrażeniami trafił do szpitala w Lublinie. Trwa ustalanie okoliczności nieszczęśliwego wypadku.

2016-07-20 20:28:48
(fot. pixabay.com)

20 komentarzy

 1. a co tu ustalać, pompowanie bez klatki…

  • Widziałeś kiedyś koło składane na pierścień? Tego sie w klatce nie pompuje bo trzeba dobijając młotkiem ustawiać pierścień podczas pompowania. Nie znasz sie to nie pisz glupot.

   • Do pompowania kół pierścieniowych też istnieją zabezpieczenia.

   • to ty nie pisz głupot koła pierścieniami pompuje sie w klatkach na leżąco a dobija w koło nie schylając się nad kołem

   • Nie wiem jaką szkołę kończyłeś, ale jak byś kończył samochodówkę o profilu sam. ciężarowe to wiedziałbyś, że za każdym razem każde koło pompuje się w koszu zabezpieczającym. Instruktor nauki zawodu za każdym razem wbijał nam do głowy , że pod pompuj koło leżące do 2 atmosfer a potem do kosza. Kiedyś stary wyga leniwy albo głupi pompował na leżąco bez kosza i przy 6 atmosferach pierścień wystrzelił i na wysokości 6 metrów wybił dziurę w dachu.Cud że ten człowiek żyje.

 2. Widziałem takie filmiki na necie niech się cieszy że żyje i że mu głowy nie urwało.Powrotu do zdrowia

 3. Dobrze ze Go nie ubiło. Do naprawy tego typu kół trzeba mieć pojęcie. Pompować i dobijać pierścień z wyczuciem. Nie jeden skalp stracił przy tych pierścieniach.

 4. Rutyna gubi ludzi. „Panie, zawsze my tak robili i dobrze było!”… Do czasu.

 5. Aresztować pierścień.

 6. Oni poprawili, a Ty Adasiu potrafisz poprawić swoje „bie”?

Z kraju

Sport