690 680 960

Janów Lubelski: Przechodziła poza przejściem, potrącił ją volkswagen

Janowscy policjanci ustalają okoliczności potrącenia pieszej na ul. Zamoyskiego w Janowie Lubelskim. Kobieta z obrażeniami ciała trafiła do szpitala.

Do wypadku doszło w czwartek po godzinie 13 na ul. Zamoyskiego w Janowie Lubelskim. Policjanci ustali wstępnie, że 20-latka kierująca volkswagenem potrąciła pieszą znajdującą się poza przejściem dla pieszych.

68-letnia kobieta z obrażeniami ciała została przetransportowana do szpitala. Zarówno kierująca jak i piesza były trzeźwe. Policjanci wyjaśniają dokładne okoliczności tego zdarzenia.

2017-02-18 07:06:05
(fot. Policja Janów Lubelski)

10 komentarzy

 1. Zaraz konkretny wyskoczy z tekstem, że to kierowcy wina…

 2. Gamoń, ale realnie myslący

  Każdy kierowca powinien mieć prawo do bezkarnego rozjechania pieszego leżącego na ukos przez jezdnię, albo „zasłabniętego” śpiocha.
  Wtedy taki przykładowy chętny do naruszania przepisów, nie wiedząc, czy kierowca nadjeżdżającego pojazdu już wyrobił „normę, czy jeszcze nie, na ten wszelki wypadek katałajał by się na przejście, albo przechodził za przejeżdżającym autkiem, a nie „wtargiwał” by mu przed machę.

 3. Współczuję kierującej,sama byłam w podobnej sytuacji tylko że to było na przejściu dla pieszych jakieś 5 lat temu dwójka dzieci jedno około 10 lat drugie w spacerówce w granicach roku do żadnego potracenia nie doszło,uwierzcie mi takich rzeczy się nie zapomina zostaje zapisane w psychice.

 4. No oczywiście wina starszej Pani, poza przejściem to przecież samochody mają pierwszeństwo. Pozdro dla aktywistów z Siennicy

  • Dyrdymałko prasowy

   W bardziej cywilizowanych Niemczech (tych z Berlinem jako stolicą) w miasteczku wielkości naszych Piask, czy Lubartowa, byłem świadkiem jak inwalida o dwóch kulach zasuwał dobre 70-80 metrów do przejścia i tyle samo od przejścia po przeciwnej stronie do sklepu. I nie dlatego, że widział policjanta, czy sznur samochodów, a dlatego, że wiedział o tym, że mu NIE WOLNO przejść „na szagę”.
   W Polsce tak sie nie da, jesteśmy zbyt „rozbrykani”.

   • W Polsce akurat niepełnosprawni mają prawo przechodzić przez jezdnię i kierowca ma obowiązek taką osobę przepuścić… Jest tylko warunek taki, że niepełnosprawność musi być widoczna u pieszego…

   • W bardziej cywilizowanych Niemczech.. tak tak, w tych Niemczech w których bez wyrzutów przechodzą na czerwonym notorycznie? Żebyś ty był kiedyś u Niemców 🙂

 5. Aaron Fleischman

  ZABRAĆ STARUCHOM PRAWKA!!! Aj, czekaj… To piesza miała 68 lat… ZAKAZAĆ STARUCHOM WYCHODZENIA Z DOMU!!! Po jaką cholerę łażą po tych przejściach???

  • Ja, kierowca i pieszy w jednym,nigdy nie wchodzę na pasy nie upewniwszy się ze samochód stoi lub kierowca mnie widzi.A tych co najbardziej krzyczą,zapraszam do Janowa na jeden dzień,to ze są pasy nie uprawnia przechodnia do wtargnięcia,wjechania na rowerze zza rogu,a tak się u nas dzieje.Kiedys jak będę miała więcej czasu to wrzucę filmik co nasi parafianie robią jak maja czerwone światło na pasach.Ja jako mieszkanka wiem,i mimo ze mam zielone,jadę powoli,bo wiem ze jakas osoba i tak wyskoczy,ale to jest trasa przelotowa i duzo osób jedzie te;-)50 km/h bo ma zielone i co wtedy?potracil bandyta na pasach??sa dni ze aż mi niedobrze jak mam gdzies pojechać autem…..

Kursy walut

 • USD 4.5066zł -0.22%
 • GBP 5.4151zł 0.02%
 • EUR 4.6684zł -0.28%
 • CHF 4.7421zł -0.06%

Polub nas

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Mikołajki w VIVO! Lublin
Badania bez skierowania. Okulistyczne Mikołajki w Poradni Okulistycznej Dziecięcej 1 Wojskowego Szpitala Klinicznego z Polikliniką SPZOZ w Lublinie
Walka o drugie z rzędu zwycięstwo na własnym parkiecie, konkurs „Rzuty za buty” i bezpłatny popcorn, czyli kolejny mecz koszykarskiej Lublinianki już w niedzielę
Zbiórka na rzecz psychiatrii dziecięcej
Zbiórka darów dla potrzebujących w Ukrainie