690 680 960

Janów Lubelski: Niszczyli wszystko co wpadło w ich ręce. Powyrywali drzewka i znaki drogowe

W niedzielę w Janowie Lubelskim czterej młodzi mężczyźni zniszczyli drzewka i znaki drogowe. Straty oszacowano na 2500 złotych.

Do zdarzenia doszło w niedzielę na jednej z ulic w Janowie Lubelskim. Policjanci zostali powiadomieni, przez kierowcę, który przejeżdżał przez miasto, że czterech mężczyzn idzie ulicą niszcząc drzewka w pasie drogowym.

Zanim na miejsce przybyli policjanci wandale uszkodzili również znaki drogowe i wywrócili kosze na śmieci. Straty zniszczenia oszacowano na 2500 złotych.

– Mundurowi zatrzymali czterech mężczyzn w wieku 17 i 18 lat. To mieszkańców gminy Janów Lubelski. Wszyscy w chwili zatrzymania byli nietrzeźwi. W poniedziałek cała czwórka usłyszała zarzuty – informuje asp. Faustyna Łazur z janowskiej Policji.

Zniszczenie cudzej rzeczy zagrożone jest karą do 5 lat pozbawienia wolności.

2016-03-22 07:09:39
(fot. ilustr. lublin112.pl)

11 komentarzy

 1. Młodzi mężczyźni?

  Gnojki, gówniarze!!!

  Powinni teraz oprócz bardzo dotkliwej kary finansowej przez pół roku sprzątać główne ulice z taką planszą na plecach „Jestem debilem”!

  • szli dość długo od Zaolszynia do ronda tak ze trzy km, a tu w janowie kamery tyle patroli bo to sobota dopiero ich kierowca jakiś wypatrzył. Pani rzecznik nie głupio pani tłumaczyć kolegów, niech im komendant koce pozabiera z radiowozów

 2. Do łagrów z nimi.

  • Tomekkk’u – zbyt daleko wybiegasz ze swoimi marzeniami.
   Takiej opcji nie rozważa nawet Jarcio Łokietek z całą swoją świtą.

 3. I dlaczego taki frajer co wszystko niszczy dostanie raptem 5 lat obiadków za darmo zamiast przez 5 lat kazać sadzić drzewa tez za darmo po 8 godzin dziennie… A najsmutniejsze w tym wszystkim ze jak masz troche śmiechu przy sobie i nikomu nie robisz krzwdy to Ci grozi 10 lat…

 4. ok 2.30 w nocy…

 5. Dzony co polowal na kangury

  co trzeba mieć w glowie zeby takie zeczy robic ?? gnój ?

 6. Co się tak wszyscy napinacie? Też bym się może wnerwił jakbym te zniszczenia zobaczył, ale dlatego że jestem już po 30-stce i mój młodzieńczy zapał minął, patrzę inaczej na wszystko, chociaż w młodości też mi w podobny sposób odbijało. Nie usprawiedliwiam ich bynajmniej bo to idiotyzm, ale wiem też że nikt nie urodził się od razu mądry i ułożony. Przypomina mi się jedno skądinąd mądre powiedzenie A.Bizanca z serialu „Dom” : ten kto za młodu nie jest przeciwko porządkowi tego świata, ten urodził się martwy” 🙂 A tak całkiem od siebie powiem tyle – debile, ja przynajmniej jak byłem wandalem to nie dałem się złapać 🙂

Kursy walut

 • USD 3.975zł -0.05%
 • GBP 5.0198zł 0.11%
 • EUR 4.3542zł -0%
 • CHF 4.5175zł 0.12%

Polub nas