W dniach 9-10 kwietnia sportowe szaleństwo w Targach Lublin. 4 FIT – Festiwal Aktywnych

Targi Lublin przygotowały prawdziwą gratkę dla fanów sportu i zdrowego stylu życia. Wszystko za sprawą premierowej edycji Targów Lublin 4 FIT – Festiwal Aktywnych, które odbędą się w dniach 9-10 kwietnia.

Podczas imprezy będzie można zapoznać się z ofertą lubelskich klubów fitness, siłowni, szkół tańca i wielu innych ośrodków sportowych.

Pokazy na scenie, turniej Streetball i otwarte zawody CrossFit

Dla wszystkich, którzy planują zakup karnetu na siłownię, ale mają problem z wyborem najlepszej oferty – wizyta na Targach Lublin 4 FIT będzie strzałem w dziesiątkę. Podczas wydarzenia swoją ofertę zaprezentują lubelskie kluby fitness oraz siłownie w formie pokazów i warsztatów, prezentowanych na scenie i angażujących bezpośrednio widownię. Na zwiedzających czeka moc atrakcji – w tym porady dietetyków, otwarte treningi fitness z trenerami oraz turniej Streetball. Jednym z punktów programu będą otwarte zawody HERO CHALLENGE organizowane przez CrossFit Lublin.

Warsztaty fitness z BE ACTIVE TOUR powered by Sante
TOMASZ CHOIŃSKI & BE ACTIVE TEAM

Podczas drugiego dnia Lublin 4 FIT odbędzie się wielkie święto fitnessu! Kolejna odsłona warsztatów fitness z cyklu BE ACTIVE TOUR powered by Sante, które poprowadzi Tomasz Choiński oraz BE ACTIVE TEAM. Razem z zespołem trenerów z teamu Ewy Chodakowskiej (najlepsi trenerzy związani z warszawskim studiem Ewy Chodakowskiej) uczestnicy warsztatów będą mogli naładować się pozytywną, sportową energią. Team Ewy Chodakowskiej zajmie się uczestnikami nie tylko od strony fitnessowej – będzie można także wysłuchać prelekcji dietetyka ze Studia BE ACTIVE oraz wziąć udział w dietetycznych wyzwaniach. Gościem specjalnym wydarzenia będzie Rafał Maślak. Uczestnicy warsztatów będą mieli możliwość poznać jego fitnessowe oblicze i wziąć udział w prowadzonym przez niego treningu! Partnerzy wydarzenia przygotowali również niespodzianki – w fitnessowo-dietetycznych „wyzwaniach” – do wygrania będą nagrody godne prawdziwych miłośników zdrowego stylu życia!

4 Dycha do Maratonu

10 kwietnia o godzinie 11.00 spod Targów Lublin wystartuje „4 dycha do Maratonu”. Dla wszystkich uczestników biegu organizatorzy Lublin 4 FIT przygotowali niespodziankę – bilet wstępu na targi w cenie 10 zł.

Wydarzenie odbędzie się w dniach 9-10 kwietnia w godzinach od 9.00 do 18.00 w Targach Lublin przy ulicy Dworcowej 11.

Szczegóły na http://www.fit.targi.lublin.pl/

2016-03-22 07:23:58
(fot. Nadesłane)

Zobacz również

2 komentarze

 1. ciagle zastanawia mnie,czy w Polsce żyje więcej Polaków czy anglojęzycznych ludzi. Co wydarzenie to nazwa anglojęzyczna. Wstydzicie sie języka polskiego,czy brakuje wam słów w słowniku do nazwania festiwalu kultury fizycznej po polsku? do tego „restaurant weekend” ,airport lublin i cała reszta. Przypomina mi to zachwycanie sie francuzką kulturą pare wieków wstecz.

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.968zł -0.88%
  • GBP 4.9223zł 0.02%
  • EUR 4.4202zł -0.68%
  • CHF 4.1401zł -0.53%

  Polub nas

  Darmowe ogłoszenia lokalne

   Materiały wideo

   Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
   99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
   W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
   W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)
   Szturm Twierdzy Zamość 2019

   Co? Gdzie? Kiedy?

   Dzień Dziecka w gminie Podedwórze. Dla najmłodszych przygotowano balony z helem
   Policjanci zapraszają do honorowego oddawania krwi
   Lubelskie obchody Dnia Flagi RP i Święta Narodowego Trzeciego Maja
   #zostańwdomu z Muzeum Wsi Lubelskiej | Oferta kulturalna Muzeum w sieci
   #zostańwdomu i weź udział w warsztatach kultury online