690 680 960

Jak zmieniało się poparcie dla kandydatów na prezydenta RP. Znaczące spadki i mocne wzrosty (wideo)

Z 24 proc poparcia spadek do 3 proc, czy też od razu awans na drugie miejsce. Prezentacja pokazuje, jak zmieniało się poparcie dla poszczególnych kandydatów na prezydenta w zbliżających się wyborach.

28 komentarzy

  1. TYLKOkonfederacja

    Oj durne ludzie dure znów po/pis głosują! i tak od 30 lat! a potem narzekania przez lata… dajcie szasnę w końcu konfederacji! Bosak to naprawdę mądry i bystry człowiek! Zamiast papki tvp/tvn wejdzcie na kanał fb. konfederacja,tv albo na YB i tam poogladajcie filmiki co bardzo mądrzy ludzie mają do powiedzenia! tylko mi tutaj od faszystów nie wyzywać….

  2. No nie bardzo od kacapów, konfederacja dla kacapów miała takie stare polskie hasło ” a na drzewach zamiast liści będą …….. ” Nie to żebym był za nimi ale tak naprawdę nie bardzo jest na kogo głosować, te same gęby od lat a zmienia się pod nimi tylko skrót partii w której obecnie kiblują. Zostaje tylko pogratulować zmienności poglądów gdy zaczyna w tyłek parzyć .

  3. Miało być 1000 zł na wakacje, teraz nawet nie wiadomo czy 500 dadzą, a idź Pan z takim tym… Zadnej kasy nigdy od Jarka nie dostałem, to po co mam ich popierać.

  4. Na prawdę wydaje wam się, że macie wybór tylko między Dudkiem a Trzaskiem? Przez takie myślenie i takie wybierania, absolutnie nic się w tym kraju nie zmieni. No może podatki będą wyższe, a bieda większa. Rozejrzyjcie się, są alternatywy dla tego gwna, które tworzą PO i PiS.

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

„Piknik Janowski” – Gwiazdami imprezy będą Biała Armia i Cleo
Dni Kraśnika 2022: Zagrają: Alien, Pawkin, Bovska, Organek i Chonabibe
Ogólnopolskie Spotkania Garncarskie w Łążku Garncarskim
Nadbużańska Noc Świętojańska
Festiwal Kultury Rodzinnej w Parku Ludowym. Atrakcji nie zabraknie