Niedziela, 19 maja 202419/05/2024
690 680 960
690 680 960

Jak przeżyć na motocyklu? Miłośnicy jednośladów szkolą się, aby przetrwać sezon (zdjęcia)

Zbliża się wiosna, a więc niebawem na drogi zaczną wyjeżdżać motocykliści. Aby bezpiecznie przejeździli do końca sezonu, zorganizowano skierowane specjalnie dla nich szkolenie.

24 komentarze

 1. Są panami dróg zachowują się jak pojazdy uprzywilejowane jak mamy ich zauważyć jak patrzę raz i zaczynam wyprzedzanie pojazd jadacy przede mną i i nie mam możliwości zauważyć pojazd jadący 140/200h za mną a zauważcie kierowców którzy jeżdżą na jednośladach jak jeżdżą autami jak cioty po krawężnikach jest taki jeden na którego zwróciłem uwagę wyjeżdżał z Kauflandu nie będę pisać i opisywać nazwy wpr wystarczy już wiecie o kogo chodzi bo to KPŚ !!!

 2. przetrwać sezon NALJEPIEJ NIE JEŻDZIĆ)))))

 3. Widać wszyscy znawcy i eksperci, a jedyne marzenie jakie w swoim życiu spełnili to dostęp do internetu… ?

  • Na podstawie czego to wywnioskowałeś? To, że ktoś napisał komentarz to nie spełnia swoich marzeń? Powalający tok myślenia. A swoją drogą skoro tylko takie masz marzenia żeby wsiadać na ten dwukołowy paździerz to słabo…

  • Haha rozwaliłeś system tym komentarzem. 😉

 4. Widać sporo tu mistrzów klawiatury którzy lubią się wypowiadać na każdy temat lecząc swoje kompleks niepisiadania prawka na motocykl. Smutni jesteście wyjdzie czasem ze swoich norek na światło może coś się w waszym życiu pozytywnego stanie. LWG.

 5. Motocyklisci to sa dawcy narzadow .a ze jezdza jak.kamikadze to na to rady brak .

 6. Śmieszą Mnie komentarze kierowców Puszek. Nie wystarczy jechać przepisowo drodzy przyjaciele ponieważ trzeba też uważać na różne pułapki zastawione na drodze np. zwierzaki na poboczach, nierówności na drodze bądź dziury, stan nawierzchni i to co na niej się znajduje oraz niestety trzeba uważać najbardziej na Was – kierowców aut którzy wymuszają pierwszeństwo na wszystkie możliwe sposoby czy to wyjeżdżając z uliczek czy to spychając z pasa czy nawet zdarza się i na światłach że się dostanie po tyłku. Nie jeździcie na motocyklach to sobie nawet nie zdajecie sprawy jak trzeba uważać żeby się nie dać zabić albo przynajmniej pobić. Wszystko co napisałem to doświadczenie z wielu lat jazdy. Młodzi świeżo po zdaniu prawka nie mają takiego doświadczenia i kursy w tym stanowczo pomagają. Szanujmy się!

 7. To znaczy tak. Wszystko jest możliwe tylko w zgodzie z zasadami podstawowymi: Przewiduj – UNIKAJ – REAGUJ!!! Czyli trójkąt bezpieczeństwa. A Najważniejszy punkt to PRZEWIDUJ….

 8. Odpowiedź jest banalna, ale oczywiście absolutnie bardzo trudna do zrozumienia.
  Chcesz przeżyć?
  Przestrzegaj przepisów. Ale zaraz odezwą się mędrcy jednośladowi, że nie po to dosiada się szlifierkę, żeby jechać jak znaki i przepisy nakazują. Tylko tyle. Pozdrawiam.

 9. Około 70% wypadków z udziałem motocyklistów nie jest z ich winy, wieć kierowcy samochodów przestańcie siać nienawiść do motocykli bo zdecydowana większość zdarzeń jest z waszej winy!!