Środa, 17 kwietnia 202417/04/2024
690 680 960
690 680 960

Incydent na meczu lokalnych drużyn. Kibic wbiegł na murawę i pobił zawodnika

Wczoraj policja zatrzymała mieszkańca Lublina, który rzucił się z pięściami na zawodnika jednej z drużyn. Trwa ustalanie okoliczności zdarzenia.

Do incydentu doszło w niedzielę wieczorem na boisku w Jabłonnie. Rozgrywany był tam mecz grupy A pomiędzy drużynami z Jabłonny i z sąsiedniego Piotrkowa. Po zakończonym spotkaniu na murawę wtargnął jeden z kibiców, który zaatakował zawodnika drużyny gości.

Mężczyzna podbiegł do zawodnika, a następnie kilkukrotnie uderzył go w twarz. Po wszystkim usiłował uciec. Do akcji wkroczyli zabezpieczający spotkanie policjanci. Wezwano także posiłki z Lublina. Agresor został niebawem zatrzymany. Okazał się nim 39-letni mieszkaniec Lublina.

Badanie alkomatem wykazało, że był trzeźwy. Policjanci ustalają teraz szczegółowe okoliczności zdarzenia. Wobec mężczyzny zostaną wyciągnięte konsekwencje prawne.

2017-06-12 13:11:09
(fot. lublin112.pl)

41 komentarzy

  1. Ciekawe jakie konsekwencje prawne. Panie redaktorze 112 . Idź pan do szkoły i się dokształć . Przy 1×1 policja nic nie zrobi. Jedynie można dochodzić z powództwa cywilnego. Wiec swoim artykułem wprowadzasz w błąd ludzi. A później wszyscy rozczarowani bo policja wypuściła agresora. A nic nie mogą zrobić. Zatrzymali przesłuchali i puścili. I na tym koniec. Prawa nie skończyłem ale podstawy znam.

    • Prawo cywilne to nie prawo?…hmm ciekawe 😉 Skoro z powództwa cywilnego to także w ramach prawa, czyż nie?
      Dziękujemy za dobre rady.

Z kraju