Czwartek, 23 maja 202423/05/2024
690 680 960
690 680 960

Pełczyn: Rowerzystka zginęła pod kołami alfa romeo

W niedzielę rano na drodze krajowej nr 12 doszło do tragicznego wypadku. Nie żyje kobieta potrącona przez samochód osobowy.

Do wypadku doszło w niedzielę około godziny 10 na drodze krajowej nr 12, na odcinku Piaski – Chełm.

Jak wynika ze wstępnych ustaleń, kierujący alfa romeo, jadąc w kierunku Chełma, potrącił kobietę prowadzącą rower. Po potrąceniu kierowca stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na lewy pas jezdni, wpadł do rowu, wybił się na betonowym przepuście, a następnie dachował w rowie.

Kobieta w wyniku odniesionych obrażeń zginęła na miejscu. Jak nam przekazano ofiarą jest mieszkanka jednej z okolicznych miejscowości. Kierowca pojazdu nie odniósł większych obrażeń w zdarzeniu.

Na miejscu trwają czynności policji pod nadzorem prokuratora. Zablokowany jest pas jezdni w kierunku Lublina. Utrudnienia w ruchu mogą potrwać do godziny 13.

2017-06-11 11:35:46
(fot. lublin112.pl)

Szybki i sprawny dojazd naszym reporterom zapewnia:
Pełczyn: Rowerzystka zginęła pod kołami alfa romeo

37 komentarzy

 1. To kobieta z Pełczyna zginęła. Niewinnie. Mam nadzieję że kierowca będzie siedział.

 2. …to była czyjaś córka , mama, ciocia, sąsiadka-to tragedia. .. straszna i okrutnie przykra..

  jest wina, musi być kara, jednakże to co teraz być może dzieje się się głowie kierowcy, to poczucie winy i to że będzie musiał musiał tym żyć. .i czy w ogóle będzie chciał z tym żyć- to druga tragedia. ..

 3. Może zatrzymajmy na chwilę lincz na kierowcy i zastanówmy się, dlaczego buty kobiety znajdują się na jezdni, a nie na poboczu?

  • poważnie? mądraliński jak zawsze Kubusiu…. a wiesz jak daleko czlowiek może leciec uderzony np. z predkoscia 80km/h? i buty nigdy w tym samym miejscu nie zostaja… wiesz? nie siej nowej głupoty takimi komentami… :-/

 4. pierwsza ofiara obecnego niezabezpieczonego remontu tej drugi. Jest ograniczenie prędkości i słupki nastawiane jak na slalomie. Raz się jedzie poboczem, dalej nie wiadomo z której ominąć kolejny, zwłaszcza, że akurat ktoś z naprzeciwka wyskoczył na środek drogi omijając przeszkody po swojej stronie. Były i dwa koło siebie w piątek ustawione jak bramka, jedna pani przejechała pomału środkiem inny samochód atakował to samo w inny sposób. Ktoś za to beknie.

  • Jakbyś nie wiedział to akurat remont tego odcinka zakonczyl sie przed weekendem, także nie stoją tam zadne słupki

 5. Kuba inteligencja ty nie grzeszysz byłeś na miejscu wypadku i widziałeś co się stało bo ja byłam zgarnął kobietę z pobocza odbił w drugą stronę i twierdził kierowca że stracił przytomność gdzie tu logika?

 6. W artykule jest zle opisane cale zdarzenie. Kieujacy alfa romeo jechal w kierunku Chelma. Prawdopodobnie zasna lub zaslabl za kierownica. Zjechal na przeciwlegly pas ruchu. Uderzyl w prawidlowo jadaca rowerem kobiete (kobieta jechala w strone Lublina). Dalej polecial w przepust betonowy wylecial w powietrze i zatrzymal sie w rowie na dachu. Tak wygladlo cale zdarzenie. Prosze juz niczego sie nie domyslac, nie snuc podejrzen i nikogo nie oceniac.
  Kondolencje i wyrazy wspolczucia dla rodziny.

 7. To smutne że na tej trasie (Pełczyn – Dorohucza) ginie bardzo dużo ludzi. Głownie pieszych i rowerzystów.
  Kondolencje dla Rodziny.
  Czy wiadomo kiedy pogrzeb ?
  Uważajcie na pieszych !!!! Nawet jak są nieco nietrzeźwi.