Honda dachowała na ul. Osmolickiej. Autem podróżowała kobieta z dzieckiem

Na szczęście tylko na strachu i niegroźnych potłuczeniach u podróżujących pojazdem osób, zakończyło się dachowanie hondy w Lublinie. Nie ma większych utrudnień w ruchu.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek na ul. Osmolickiej w Lublinie. Około godziny 8:45, na przebiegającym przez las Dąbrowa odcinku drogi, dachował samochód osobowy. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Jak wstępnie ustalono, kierująca hondą jechała w kierunku Lublina. Podczas wykonywania manewru wyprzedzania, nie dostosowała prędkości do panujących na drodze warunków. W wyniku tego straciła panowanie nad pojazdem, auto wypadło z drogi i dachowało na na poboczu.

Pojazdem podróżowały dwie osoby: kobieta i dziecko. Na szczęście nie doznali oni poważniejszych obrażeń ciała. Policjanci ustalają teraz szczegółowe okoliczności zdarzenia.

60

61

63

64

(fot. nadesłane – Przemek, Aga, Marcin – DZIĘKUJEMY!)
2017-12-04 09:42:58

29 komentarzy

 1. Raptem wszyscy jeździcie przepisowo coś się robi jak się czyta te komentarze. Spadnie kilka centymetrów śniegu już problem bo drogi nieodśnieżone i telefony się urywają bo stała się tragedia z powodu opadu śniegu, a kiedyś nie takie zimy były i ludzie żyli i nikt nie robił problemu z tego że 10 cm śniegu spadło.

 2. Wszyscy jeżdżą przepisowo i nikt nie widzi siebie ciekawe czy jak by jednemu czy drugiemu się to przydarzyło czy wtedy by byli tacy cfani !!!

  • Tak ciężko zrozumieć ze większość kierowców na prawdę uważa co robi? Nie każdemu „się zdarza”? Znam ludzi jeżdżących więcej lat niż ja mam i nie spowodowali żadnego wypadku, żadnej kolizji-i nadal nie mają zamiaru. A kiedyś takich samochodów nie było, a i zima była zimą nie 5cm śniegu i paraliż, małego odcinka niektórzy nie potrafią przejechać bez ładowania się w rów.

 3. Starej daty, ale nie stary

  Xxxc—- Nie dziw się bo to młode pokolenie , ono nie zna jak było jak się jeździło i ludzie bezpośrednio rozmawiali nie przez żadne komunikatory , tylko to już nie wróci . Teraz po googlują i uważają się za mędrców.Są teoretyczni nie praktyczni.A to praktyka robi człowieka doświadczonego.

 4. Zgodnie z moją „przepowiednią” z ubiegłego tygodnia, obserwujemy wysyp stłuczek, dachowań, utraty toru jazdy. Pomimo, że śniegu jak na lekarstwo. Nie dziwi mnie to, dzisiaj jadąc obserwowałem styl jazdy kierowców – 90% nadal uprawia „letnio-jesienny” – nagłe przyśpieszenia, ostre dohamowania, agresywne zmiany toru jazdy, minimalne odstępy, wciskanie się pomiędzy pojazdy – jakby jezdnia była sucha albo lekko mokra . Nie wyobrażam sobie co działoby sie gdyby dzisiajszych kierowców przenieść nagle w realia lat ’80, gdzie śniegu było znacznie wiecej, większość pojazdów z napędem na tył (w tym bardzo lekki tył – 125p, Polonez…), a o oponach zimowych nikt nie słyszał, nie wspominając o jakiś tam trakcjach.

 5. O przepraszam była wtedy już trakcja trolejbusowa.

 6. wina kierowcy ale do cholery jaka ta droga przez ten las wyboista i nie równa. kiedy ktoś wyleje tam porządny asfalt. ściezkę rowerową dało się zrobić a drogi już nie
  ? kto robi najpierw ściezke a drogę pozniej ?

 7. Jak ta […] jechała! Do tego jeszcze z dzieckiem. Takie baby za kółkiem są jak broń, tylko niewiadomo kiedy odpali.

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Dożynki gminno-parafialne w gminie Turobin. Wystąpią Roxait i BajorekD
Dożynki gminno-parafialne gminy Tereszpol
Gminno-Parafialne Dożynki gminy Tarnogród. Wystąpią zespoły Baflo i Meffis
Dożynki Gminy Potok Górny. Gwiazdą wieczoru będzie zespół Veegas
Dożynki Gminy Obsza