Środa, 17 kwietnia 202417/04/2024
690 680 960
690 680 960

Handlował na aukcjach towarem skradzionym pracodawcy

Policjanci zatrzymali 27-latka podejrzanego o kradzieże na szkodę swojego pracodawcy. Mundurowi ustalili, że 27-latek kradł różne towary przez cały ubiegły rok i regularnie sprzedawał na aukcjach internetowych. Wartość strat wyniosła niemal 3,5 tys. zł.

Bialscy policjanci zwalczający przestępczość przeciwko mieniu uzyskali informację, z której wynikało, że 27-letni mieszkaniec powiatu podejrzewany jest o szereg drobnych kradzieży asortymentu wykorzystywanego w jego zakładzie pracy.

– Łupem „amatora cudzego mienia” padały m.in. kleje i taśmy, wiertła czy noże tapicerskie, a proceder trwał przez cały ubiegły rok. Sprawa ta nie została jeszcze zgłoszona organom ścigania. Skradzione przedmioty były wystawiane i sprzedane na portalu internetowym. Funkcjonariusze potwierdzili posiadane informacje. Powstałe straty zostały wycenione przez pokrzywdzonego na kwotę około 3,5 tys. zł – relacjonuje nadkomisarz Barbara Salczyńska-Pyrchla z bialskiej Policji.

Mundurowi zatrzymali mężczyznę i zabezpieczyli u 27-latka przedmioty prawdopodobnie pochodzące również z kradzieży.

– Mężczyzna usłyszał zarzuty i przyznał się do winy. O jego dalszym losie zadecyduje sąd. Kradzież zagrożona jest karą do 5 lat pozbawienia wolności – dodaje nadkomisarz Barbara Salczyńska-Pyrchla.

PRZECZYTAJ

Dusił żonę w trakcie awantury domowej. Groził pozbawieniem życia, jeśli poinformuje policję

 

12 komentarzy

 1. Ja go rozumiem. Nie miał pieniędzy, a mieć je musiał. Kto z nas nie ma niekiedy gdzie zaparkować, a gdzieś przecież trzeba.

 2. Za Tuska na szparagi do Niemiec

  Ale bandyta do paki na 5 lat go

  • Za rozjechanie (śmiertelne) dostawczakiem, w biały dzień, idącej deptakiem kobiety, dostaje się 3000PLN grzywny i zawiasy. Obawiam się, że za kradzież kleju i nożyków będzie więcej.
   Zgadzam się z Tobą. To paki z nim.

 3. Brał na przyszłą premię której szef i tak by niewypłacił

 4. A teraz wyszukać kupujących i postawić im zarzuty za paserstwo.
  Będzie miała Prokuratura roboty na kilka lat.
  Nie to co kolejna afera z Impulsami NEWAG-u – tu służby, jak kopalniane konie, mają klapki na oczach.

 5. Jan z egzekutywy KC I-szy sekretarz

  Od razu że ukrat. Niska wartość, pewnie szef fjut to normalnie sobie wziął. Nic złego w tym nie ma. Jakby tak 5 tyś, 10 tyś złotych albo $ to wtedy można mówić o kradzieży. Normalnie się chłop poczęstował. Musi być bidna firma jak robi aferę o taśmę, nożyczki i kilo gwoździ.

 6. Sąd koleżeński

  jakby był sedzią w sądzie powrzechnym miałby immunited 😉 a tak chłop odsiedzi 5 lat

 7. Chłop z Charlęża

  Nie ładnie tak okradać swojego szefunia

 8. Rządy peło złodziejstwo na każdym kroku.

 9. To jakiś biedny sędzia?

 10. Polak złodziej? Przecież to nie możliwe..

Dodaj komentarz

Z kraju