Wtorek, 23 kwietnia 202423/04/2024
690 680 960
690 680 960

Groźny wypadek na skrzyżowaniu, dwa samochody mocno uszkodzone. Trzy osoby w szpitalu (zdjęcia)

Do groźnego wypadku doszło w czwartek rano w miejscowości Bończa Kolonia. Na skrzyżowaniu zderzyły się tam dwa pojazdy – dostawczy i osobowy. Trzy poszkodowane osoby zostały przewiezione do szpitala.

Do zdarzenia doszło w czwartek rano w miejscowości Bończa Kolonia w powiecie krasnostawskim. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o zderzeniu dwóch pojazdów na skrzyżowaniu – dostawczego citroena oraz osobowego renaulta. Na miejscu interweniowały zespoły ratownictwa medycznego, straż pożarna z Krasnegostawu i Kraśniczyna oraz policja.

W rejonie wypadku ratownicy zastali leżące na bokach dwa pojazdy, dość mocno uszkodzone, znajdujące się poza drogą. W wyniku wypadku poszkodowane zostały trzy osoby, które przewieziono do szpitala. Wstępnie ustalono, że przyczyną zdarzenia było nieustąpienie pierwszeństwa przejazdu przez kierowcę dostawczego pojazdu.

Policjanci ustalają szczegółowe okoliczności wypadku. Przez kilkadziesiąt minut ruch w rejonie zdarzenia był wstrzymany. Kierujący pojazdami byli trzeźwi.

Zdjęcia OSP Kraśniczyn

PRZECZYTAJ

Obława na gruzińskich włamywaczy w Lublinie. Dynamiczne zatrzymanie na środku ulicy (zdjęcia)

 

4 komentarze

 1. „nieustąpienie pierwszeństwa przejazdu przez kierowcę dostawczego pojazdu” – Chore przepisy. Wiadomo, że osobówce łatwiej się zatrzymać niż przeładowanemu dostawczakowi.

  • Jeżeli jest na drodze podporządkowanej to musi ustąpić pierwszeństwa bez względu na to czy jest osobowy czy ciężarowy!!! Dużych i małych obowiązują te same przepisy!!

 2. Ten nowy samochodzik chyba był z plastiku
  Rozbił się jak gowno o ścianę

  • A ten stary expercie dzbanowy?
   Grunt że kierowiec ma PJ i może nadal czychać, kwa prawo.

Dodaj komentarz

Z kraju