Sobota, 20 kwietnia 202420/04/2024
690 680 960
690 680 960

Musicie zobaczyć to widowiskowe nagranie. Jeden film, dwa sezony burzowe (wideo)

Materiał na to nagranie był zbierany przez Kamila Świcę z Lublina przez dwa sezony burzowe w latach 2022-2023. Jak wyjaśnia autor, na filmie umieścił subiektywnie najlepsze ujęcia z najbardziej widowiskowych zjawisk tego okresu. Część nagrań została zrealizowana w naszym regionie.

– Film jest zwieńczeniem ostatnich dwóch sezonów burzowych 2022-2023, mojej pasji, jaką jest obserwowanie i fotografowanie burz, zwłaszcza tych superkomórkowych. W filmie umieściłem subiektywnie najlepsze ujęcia z najbardziej widowiskowych zjawisk tego okresu. Podziękowania dla lubelskich łowców Arka i Jacka, z którymi odbyłem kilka ciekawych pościgów (często po kilkaset kilometrów) – napisał w komentarzu do filmu Kamil Świca, pasjonat astrofotografii oraz fotografii pogodowej.

Film może stanowić inspirację dla wszystkich miłośników pogody i przyrody, zachęcając do odkrywania piękna i ekscytacji, które kryją się w nieprzewidywalnych momentach, jakie oferuje nam natura. To również pewien rodzaj hołdu dla pasjonatów, którzy nie tylko obserwują, ale i podzielają się swoją fascynacją z innymi, tworząc społeczność oddanych miłośników burzowych przygód.

Polecam oglądanie nagrania w jakości 4K.

 

7 komentarzy

  1. Dobra robota

  2. O jea myślałem że telefon eksploduje

  3. Dobrze zrobione i piękny efekt, dobrze dobrany też podkład muzyczny. Gratuluję 🙂

  4. Bardzo ładny filmik, pięknie pokazana moc natury, super ujęcia i dobrze dobrany podkład muzyczny. Gratulacje dla autora

  5. Coś przepięknego :):)

  6. „Ładne”, to za mało powiedziane.

  7. Pięknie zrobiony ukazujący potęgę natury. Aż miałam ciarki

Dodaj komentarz

Z kraju