Niedziela, 19 maja 202419/05/2024
690 680 960
690 680 960

Groźny wypadek na lokalnej drodze. Musiał interweniować śmigłowiec ratunkowy (zdjęcia)

Po zderzeniu pojazdy wypadły z drogi, jeden przewrócił się na bok. Strażacy musieli użyć specjalistycznych narzędzi do ewakuacji poszkodowanych.

Do wypadku doszło we wtorek około godziny 17:30 w miejscowości Sobole w gminie Ulan-Majorat w powiecie radzyńskim. Służby ratunkowe zostały zaalarmowane o zderzeniu dwóch samochodów osobowych. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespoły ratownictwa medycznego, policja oraz lotnicze pogotowie ratunkowe.

Jak nam przekazano, zdarzenie miało miejsce na drodze powiatowej. Oba pojazdy wypadły z jezdni, jeden z nich przewrócił się na bok. Aby ewakuować poszkodowanych, strażacy musieli użyć specjalistycznych narzędzi ratownictwa drogowego. Jedna osoba została przetransportowana do szpitala.

Obecnie policjanci ustalają szczegółowe okoliczności oraz przyczyny wypadku. Wstępnie mowa jest o nieustąpieniu pierwszeństwa przejazdu.

3 komentarze

  1. Winny jak zwykle pieszy

    • Oszczędzam ci klikania

      Jaki pieszy? Pe da larz. Już jeżdżą. Aby cokolwiek się zaspy roztopią to już wskakują w trykot i jeżdżą. Franiu, lubisz wypi nać tyłe czek opięty lycrą?

  2. Ciekawe czy jest tam ałdi?

Dodaj komentarz