Czwartek, 30 maja 202430/05/2024
690 680 960
690 680 960

Groził kobiecie, że obleje ją kwasem i wysadzi w powietrze dom. Stalker jest już w areszcie

Zamojscy policjanci zatrzymali mężczyznę, który groził, że wysadzi dom 36-latki. Co więcej, stalker nękał kobietę i jej rodzinę wiadomościami zawierającymi groźby. 46-latek odgrażał się, że obleje kwasem mieszkankę Zamościa i pobije jej bliskich.

Zamojscy policjanci otrzymali zgłoszenie od 36-letniej mieszkanki Zamościa, z którego wynikało, że poznany za pośrednictwem Internetu mężczyzna grozi jej i jej rodzinie. Mężczyzną tym był 46-latek z woj. zachodniopomorskiego mieszkający poza granicami kraju.

Kobieta początkowo utrzymywała znajomość przez Internet, a następnie spotkała się z mężczyzną w realnym świecie. Po tym spotkaniu, doszła do wniosku, ze nie chce ciągnąć dalej tej znajomości. Powiadomiła o tym 46-latka, jednak on nie przyjął tego do wiadomości. Zaczął ją nękać wiadomościami, grozić jej i jej rodzinie. Odgrażał się, że pod jej dom podłoży bombę, obleje kwasem, pobije ją i jej bliskich.

Mężczyzna śledził i nachodził 36-latkę. W końcu kobieta powiadomiła policję. Kiedy mężczyzna na początku grudnia przyjechał do Zamościa, grożąc 36-latce i jej rodzinie, kobieta zaalarmowała mundurowych. 46-latek został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie. Był nietrzeźwy, w organizmie miał prawie 3 promile alkoholu.

We wtorek mężczyzna usłyszał zarzuty uporczywego nękania 36-latki. 46-latek odpowie także za kierowanie gróźb karalnych wobec jej najbliższych. Sąd zdecydował także o tymczasowym aresztowaniu podejrzanego na najbliższe trzy miesiące. Zatrzymanemu grozi nawet 8 lat pozbawienia wolności.

(fot. pixabay.com)

11 komentarzy

 1. Internetowa „miłość”

 2. Głupi , stary dziad ..

 3. Kto to z Francji przyleciał do Lublina?
  Wie coś Redakcja?

 4. Taa….już widze jak sąd go skazuje .Ja mozna się było przekonać oglądając program „uwaga ” i przypadek pewnej pani i jej sąsiadów ,stalkerzy pozostają bezkarni przez długie lata ,a sady nie potrafią zrobić z nimi porzadku

 5. Dobrze ze spotkali się w realu ,bo mogł okazać się „wojskowym z USA ” albo Wilem Smithem ….

 6. Nie wierz nigdy kobiecie. Jedną radę ci dam….

 7. PIS straszy cały czas POprzednikami i ich nie zamykają ……

 8. Jakiego ja miałem pietra jak zszedłem do podziemi Agropromu i spotkałem kontrolera. Stalker Clear Sky 🙂

 9. A skąd wiesz że on przyleciał z Francji.