Niedziela, 19 maja 202419/05/2024
690 680 960
690 680 960

Gonili pijanego kierowcę, drogę zajechał peugeot

Dzisiaj rano w trakcie policyjnego pościgu został rozbity jeden z radiowozów. Na szczęście nikt nie został poważnie ranny.

Do zdarzenia doszło w piątek około godziny 8.40 w Świdniku. Do dyżurnego świdnickiej Komendy zadzwonił jeden z kierowców, który poinformował go, o tym że jadący przed nim dawewoo lanos jedzie całą szerokością jezdni, a jego kierowca jest najprawdopodobniej pijany. Wskazywać na to miał styl prowadzenia przez niego pojazdu oraz brak utrzymania prostego toru jazdy. Na miejsce ruszyli natychmiast policjanci podejmując pościg.

Gdy radiowóz z włączonymi sygnałami świetlnymi i dźwiękowymi jechał za ściganym lanosem, przejeżdżając ulicą Wyszyńskiego nagle z na ich drodze pojawił się osobowy peugeot. Jego kierowca wykonując manewr skrętu nie zachował należytej ostrożności i wymusił pierwszeństwo na radiowozie. Funkcjonariusz chcąc uniknąć zderzenia skręcił kierownicą w lewo, jednak radiowóz uderzył w zaparkowanego na parkingu wzdłuż ulicy dostawczego forda transita.

Na szczęście nikt z uczestników zdarzenia nie odniósł poważniejszych obrażeń ciała. Kierowcy lanosa nie udało się zatrzymać.

Gonili pijanego kierowcę, drogę zajechał peugeot
Gonili pijanego kierowcę, drogę zajechał peugeot

(fot. lublin112)
2014-08-01 19:07:27

15 komentarzy

  1. Prezes nie życzę Ci, żeby taki pijany kierowca spowodował wypadek w którym śmierć poiniosłaby Twoja rodzina, wtedy miałbyś pretensję dlaczego nikt nie dzwonił na Policję widząc takiego uczestnika ruchu. Zero tolerancji dla pijanych kierowcow