Sobota, 13 kwietnia 202413/04/2024
690 680 960
690 680 960

Godziny otwarcia sklepów sieci Biedronka i Stokrotka w okresie świątecznym

Dwie duże sieci sklepów poinformowały nas, kiedy będą otwarte placówki handlowe w okresie świątecznym i noworocznym. Warto pamiętać, że wiele placówek handlowych w Wigilię będzie zamkniętych lub skróceniu ulegnie ich funkcjonowanie w tym dniu.

Godziny otwarcia sklepów sieci Biedronka w okresie świątecznym

W Wigilię Bożego Narodzenia, 24 grudnia br., wszystkie sklepy sieci Biedronka będą otwarte do godz. 13. W Sylwestra 31 grudnia br. zakupy będzie można zrobić do godz. 19:00. Biedronka dla wygody klientów podtrzymuje wydłużone godziny funkcjonowania sklepów w dni poprzedzające te wydarzenia. Ponad 1700 placówek sieci jest czynnych do godz. 23:00 lub dłużej.

Sieć Biedronka zaprasza klientów na przedświąteczne i sylwestrowe zakupy w wygodnie wydłużonych godzinach otwarcia sklepów. Dzięki dłuższym godzinom funkcjonowania placówek przed Wigilią i przed Sylwestrem, w gorącym okresie przygotowań, będzie można zrobić zakupy komfortowo i bez niepotrzebnego pośpiechu.

– Decyzja o skróceniu godzin funkcjonowania sklepów w Wigilię oraz w Sylwestra została podjęta z myślą o naszych pracownikach, by zapewnić im możliwość spokojnego przygotowania i spędzenia wieczoru wigilijnego oraz nocy sylwestrowej w gronie najbliższych. Święta Bożego Narodzenia oraz sylwestrowy wieczór to dwie szczególne okazje do spędzenia czasu w gronie rodziny i przyjaciół. Klientów prosimy o takie zaplanowanie zakupów, żeby wszyscy, również nasi pracownicy mogli cieszyć się świętami oraz noworoczną zabawą – informuje Paweł Włodarczyk, dyrektor makroregionu w sieci Biedronka

25 i 26 grudnia br. (sobota, niedziela), a także 1 stycznia 2022 r. (sobota) wszystkie sklepy sieci Biedronka będą nieczynne.

Godziny otwarcia sklepów sieci Stokrotka w okresie świątecznym

W okresie świątecznym w sklepach sieci Stokrotka w formacie supermarket i market zaplanowano następujące godziny otwarcia: od 20 do 23 grudnia sklepy będą funkcjonowały w swoich standardowych godzinach. W pojedynczych przypadkach, wybrane placówki mogą mieć indywidualnie dopasowane godziny pracy.

W Wigilię (24 grudnia) sklepy skończą pracę o godz. 13:00, a w Sylwestra (31 grudnia) o godz. 18:00. W Święta Bożego Narodzenia (25, 26 grudnia), w Nowy Rok (1 stycznia), 2 stycznia oraz w Święto Trzech Króli (6 stycznia) sklepy Stokrotka będą nieczynne.

(fot. pixabay.com)

3 komentarze

  1. Mieszkaniec Honk-kongu

    Najważniejsza wiadomość dnia! Przecież wieśniaki z lublina muszą kupić kiełbachę, wódę i szlugi na święta!

    • Przypatrz się dobrze ilu was miastowych na 3-literowych tablicach rejestracyjnych się zwali do naszych wiejskich centrów handlowych np. Felicity i jak dzieci we mgle będzie błądzić i gubić się na naszych wiejskich uliczkach

  2. Ważne że w takich sieciach omniktrona nie ma.

Z kraju