690 680 960

Gmina ogłosiła zbiórkę elektroodpadów i opon. Mieszkańcy zapełnili parking częściami samochodowymi (zdjęcia)

Setki opon, dziesiątki zużytego i niekompletnego sprzętu elektronicznego, groźne dla zdrowia chemikalia oraz części samochodowe zwozili mieszkańcy na parking po ogłoszeniu zbiórki elektrośmieci i opon. W związku z tym gmina zamierza zaprzestać organizowania tego typu zbiórek.

50 komentarzy

 1. Nie no kufa to juz jest przegiecie pały z tymi smieciami. Place co miesiac stowe za odbior segregowanych odpadow. A do pszoku nie moge zawiezc zuzytych czesci z samochodu. Akurat swoje samochody naprawiam sam i takie tez graty powinienem moc oddac w pszoku! Ale nie! Musze rozbierac na czynniki pierwsze i oddawac na zlom. Niekompletne elektrosmieci? To kufa moze jeszcze dzialajace mamy oddawac i moze jeszcze paragon zakupu?

 2. Dekle skonczone. Osiagniecie tylko tyle ze nastepnym razem te smieci wyladuja w lesie.!!!
  Kowalski nie moze sobie w garazu drzwi w samochodzie wymienic czy zderzaka? Co ma z tym zrobic jak nie oddac do pszoku? Gunwopolityka smieciowa. Plać horendalny haracz za smieci i jeszcze nie mozesz ich oddac. Chora ustawa chory kraj. Jedna z gmin ustalila ze mozna oddac max 300kg gruzu rocznie z remontu. Hahaha jak robisz grubszy remont to masz tego ze 2 tony. Ciekawe gdzie to sie znajdzie. Raczej nie w kontenerze firmy ktora bierze za to 1000pln. Tylko w lesie.

 3. Ta ekologia to jedna wielka.Chodzi tylko i wyłącznie o kasę.

 4. Władze chcą zaśmiecenia lasu, dzikie wysypiska i dzikie ogniska to będą mieli.

 5. Nie dziwcie sie ze śmieci lądują w lasach… „Tego nie bierzemy tamtego nie bierzemy. To za co kurka place prawie 1000zl rocznie za śmieci na 5os rodzine. Elektrośmieci kompletne czyli z pralki jakbym bęben wyjela do czegoś to i mam „opakowanie” trzymac bo nie kompletne. Kpina! Wystawisz śmieci część wezmą część stoi przy drodze bo nie wezmą.

 6. ,,,,,...................................................

  Jeśli w kilka dni przywieżli tą górę to co w ogóle ludzie mają na posesjach? Himalaje śmieci ?

 7. Chciało Państwo polskie mieć system BDO to ma.
  Oto są skutki tego idotycznego systemu, a będzie jeszcze gorzej.

 8. Niech gmina przejmie pieniądze które tylko pobiera dla złodziei prywaciarzy to nagle na wszystko będzie stać.

 9. Czyli jak zawsze w Polsce Janusze pokonali januszy.

  Zamiast rzeczywistej zbiórki Odpadów i pomocy w pozbyciu się śmieci gmina chciała po prostu zarobić na sprzedaży elektro śmieci. A tu z zysku nici bo ludzie na prawdę przynieśli śmieci a nie wartościowe graty. I gmina już nie chce sprzątać, nie chce odbierać śmieci, nie chce zebrać ich tutaj aby nie trafiły do lasu.

  Wspaniali urzędnicy gminy, chyba trzeba im brawa na stojąco pod urzędem zorganizować.

  • Bardziej winiłbym prywaciarza który na tym zarabia, i ma „znajomości” w gminach, które z „rachunku ekonomicznego” ciągle podnoszą opłaty.

 10. Ale to są części z aut elektrycznych morawieckiego. W czym problem ??

Kursy walut

 • USD 4.2928zł 0.29%
 • GBP 5.2571zł -0.51%
 • EUR 4.692zł -0.34%
 • CHF 4.7023zł -0.26%

Polub nas