Galeria Olimp: Mam haka na raka, czyli happening zespołu Respect your life

22 lutego w Galerii Olimp od godziny 15:00 odbywać się będzie happening zespołu Respect your life z Zespołu Szkół nr 5 w Lublinie, który uczestniczy w 7 edycji akcji „Mam haka na raka”.

Happening ma na celu propagowanie profilaktyki zdrowotnej. Oprócz części informacyjno-profilaktycznej, przewidziane są również m.in. pokazy Capoeiry, nie zabraknie także atrakcji dla najmłodszych. Wszystko zaczyna się o godzinie 15. Będzie wiele ciekawych atrakcji.

Podczas całego wydarzenia będziecie mogli się dowiedzieć czegoś o chłoniaku ale także o wielu innych nowotworach. Zapraszajcie także swoich znajomych, przychodźcie całymi rodzinami. Im nas więcej tym lepiej. W imieniu organizatorów zapraszamy !

Program „Mam Haka na Raka” jest ogólnopolskim programem edukacyjnym skierowanym do młodzieży szkół ponadgimnazjalnych w całej Polsce. Istotą „Mam Haka na Raka” jest zaangażowanie młodych ludzi w stworzenie kampanii społecznej, która będzie promowała profilaktykę nowotworową. Ich głównym zadaniem jest propagowanie postaw prozdrowotnych w najbliższym otoczeniu. Dzięki realizowanym akcjom młodzi ludzie wpływają na nastawienie Polaków wobec chorób nowotworowych – mogą sprawić, że przestaną uciekać od problemu, a zamiast tego zaczną zapobiegać chorobom poprzez odpowiednią profilaktykę.

2014-02-19 19:02:48
(fot. materiał organizatora)

Zobacz również

1 komentarz

 1. Witam
  Zwróciłam bym również uwagę na tematykę raka jąder, ponieważ jest on najczęstszym (a najrzadszym wśród pozostałych nowotworów) nowotworem złośliwym w grupie młodych mężczyzn pomiędzy 15 a 35 rokiem życia. Poza tym, może być 100% wyleczalny spełniając określone warunki.
  Więcej o nowotworach jąder można się dowiedzieć na stronie rjforum.pl
  Pozdrawiam i powodzenia!

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.7349zł 0.44%
  • GBP 5.2617zł 0.47%
  • EUR 4.5306zł 0.62%
  • CHF 4.1601zł 0.58%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  Przestrzenie Teatru na scenie Muszli Koncertowej i w Wirydarzu Centrum Kultury
  Małe Inne Brzmienia już za dwa tygodnie
  Jarmark Lubelski zaprasza na starcie serów polskich i włoskich
  Spotkanie pokoleń upamiętniające 77 rocznicę pobytu i walk 27 Wołyńskiej Dywizji Piechoty AK w ramach akcji „Burza” na Lubelszczyźnie
  Food trucki przyjadą do Świdnika