690 680 960

Gala Mody i Biznesu – 6 Edycja

9 czerwca 2022 w Rezydencji w Szczerym Polu odbędzie się 6 edycja Gali Mody i Biznesu Lublin. Podczas wydarzenia na wybiegu swoje wiosenno-letnie kolekcje zaprezentują marki odzieżowe zarówno z Lubelszczyzny jak i z całej Polski.

Na scenie będziemy mogli podziwiać kreacje min. Agnieszki Tokarz-Iwanek, Odzieżowe Pole, Miss City Official, salon sukien ślubnych Parisel, modę męską Club Conesera, ogólnopolski sklep internetowy z markami polskich projektantów Mostrami, buty A little Glamour, biżuteria Tesorotop, okulary salon optyczny M. Derewecki oraz bieliznę od Tina.

Gala Mody i Biznesu to nie tylko pokazy mody, przybyli goście będą mogli podziwiać lubelskich artystów na scenie oraz bliżej zapoznać się z produktami projektantów i marek na przygotowanych stoiskach. Organizatorzy dla każdego gościa przewidzieli drobny upominek oraz niespodziankę artystyczną.

Zostało kilka wejściówek na wydarzenie, osoby zainteresowane ich nabyciem prosimy o kontakt na maila: [email protected], koszt wejściówki 180 zł, więcej o imprezie www.galamodyibiznesu-lublin.pl

Portal lublin112.pl jest patronem medialnym wydarzenia

Gala Mody i Biznesu – 6 Edycja

Zobacz również

Komentarze wyłączone

Kursy walut

  • USD 4.3697zł -0.83%
  • GBP 5.3464zł -0.31%
  • EUR 4.6356zł 0.03%
  • CHF 4.803zł 0.12%

Polub nas