Środa, 29 maja 202429/05/2024
690 680 960
690 680 960

Funkcjonariusze spojrzeli mu głęboko w oczy i postanowili poddać kontroli osobistej. Narkotyki nie trafiły do aresztu

Co kilka dni funkcjonariusze Służby Więziennej udaremniają próby przemytu środków odurzających. Do osadzonych nie trafiła marihuana, MDMA, crack oraz podejrzane tabletki.

W ostatnich dniach funkcjonariusze Służby Więziennej udaremnili kilka prób wniesienia na teren zakładu karnego czy też aresztu środków odurzających. W ubiegłym tygodniu na widzenie do jednego z osadzonych w Zakładzie Karnym w Chełmie zgłosiła się jego konkubina wraz z dziećmi oraz brat. W trakcie przeprowadzonej na terenie śluzy bramy pobieżnej kontroli, funkcjonariusze zwrócili uwagę na oczy mężczyzny, a dokładnie na mocno rozszerzone źrenice.

Zaczęli więc podejrzewać, że mężczyzna może znajdować się pod wpływem środków odurzających. Dodatkowo postanowili poddać go kontroli osobistej. W prawej górnej kieszeni kurtki ujawnili zawiniątko z suszem zielonego koloru. Wstępne badanie substancji narkotestem dało wynik pozytywny tj. THC. Brata osadzonego wraz z zabezpieczoną substancją przekazano policjantom.

Z kolei funkcjonariusze z Aresztu Śledczego w Lublinie, obserwując na monitoringu osoby udające się na widzenie z osadzonymi zauważyli, jak jedna z nich rzuciła pod grzejnik jakieś zawiniątko. Po jego sprawdzeniu okazało się, że jest to 5 tabletek niewiadomego pochodzenia. Z kolei podczas kontroli paczki higienicznej adresowanej do jednego z osadzonych, w pojemniku po antyperspirancie znaleźli około 30 ml półsyntetycznej substancji psychoaktywnej MDMA. Była też próba przemytu narkotyków w konsoli do gier PlayStation. Pod obudową znajdowało się 30g cracku. Wszystkie znalezione substancje zabezpieczono i przekazano funkcjonariuszom policji.

Funkcjonariusze spojrzeli mu głęboko w oczy i postanowili poddać kontroli osobistej. Narkotyki nie trafiły do aresztu

Funkcjonariusze spojrzeli mu głęboko w oczy i postanowili poddać kontroli osobistej. Narkotyki nie trafiły do aresztu

Funkcjonariusze spojrzeli mu głęboko w oczy i postanowili poddać kontroli osobistej. Narkotyki nie trafiły do aresztu

(fot:st. kpr. Grzegorz Busiuk, ppłk Jacek Zwierzchowski)

12 komentarzy

 1. Narkotyki nie trafiły do aresztu? 😀

 2. to oni tam mogą mieć nawet play station??? to nie odbywanie kary, tylko darmowe mieszkanie z wyżywieniem i rozrywkami

 3. Degenerci siedzą tam w warunkach na jakie na pewno nie zasłużyli .A „dobra ” rodzinka podrzuci co tam trzeba żeby takiemu się „lepiej ” siedziało i jeszcze kolegom opyli i zarobi parę groszy .Jeszcze im SPA wybudujcie i pozwólcie żeby panienki sobie mogli zamawiać Mądre kraje np.Bialoruś ,wiedzą jak sobie radzić z taką patologią .Pod ścianę .ładuj ,cel ,pal i po problemie .Tak się traktuje patologię ,a nie trzyma w wiezieniach i wypuszcza żeby sie mogła rozmnażać ,a co niekótrym za dobre sprawowanie nawet pozwala się rozmnażać w wiezieniach .I to ma być resocjalizacja ? Raczej hodowla patologii

  • Nie mówiąc już o tym jak gadziny pożyją za państwowe pieniądze.

  • romek Ty to jesteś tak mądry jak ten kraj Białoruś

  • Sultan kosmitów

   A żebyś tak miał okazję trafić do tych „luksusów”. A trafić tam jest o wiele łatwiej, niż (c)i się romuś wydaje.

 4. ale dlaczego przekazano funkcjonariuszom policji, a nie zmuszono dostawców do spożycia całego towaru na miejscu? Po najdalej pięciu takich akcjach nie byłoby chętnych na przemyt.

 5. Bohaterska policja na szczęście uchroniła świat przed substancjami, które powinny być prywatną sprawą ludzi, ale co tam – traktujmy dorosłych ludzi jak przedszkolaków, kontrolujmy co mają jeść, pić i spożywać. Brawo!

  • Zalapałeś głąbie,że sprawa dotyczy próby przemytu zakazanych substancji do aresztu śledczego? Do dalszej części twoich wypocin (wymiocin) nawet nie chce mi się odnosić.

 6. THC = SUBSTANCJA zapamiętajcie ćpuny

Wiadomości z info112