Firma PwC otwiera oddział w Lublinie. Rozpoczęła się rekrutacja pracowników

W Lublinie swój oddział otwiera światowy gigant w dziedzinie doradztwa biznesowego. Firma PwC na początek zatrudni 40 osób. Niewykluczone, że z czasem będzie potrzebować kolejnych pracowników.

Firma doradcza PwC jest obecna w Polsce od 1990 roku. Działa w 9 polskich miastach, zatrudniając ponad 6 tys. osób, ekspertów w zakresie doradztwa biznesowego, technologicznego, podatkowo-prawnego oraz audytu.

– Bardzo się cieszymy, że potencjał Lublina dostrzegła tak uznana i rozpoznawalna marka jak PwC, z którą mamy bardzo dobre doświadczenia z dotychczasowej współpracy. Jestem przekonany, że nie tylko zrealizujecie Państwo swoje cele biznesowe i zatrudnicie deklarowanych 40 pracowników, ale że będzie to tylko początek rozwoju PwC w Lublinie, za czym pójdą kolejne procesy i kolejne specjalistyczne stanowiska pracy. Ten projekt dowodzi, że konsekwentnie realizowana Strategia Rozwoju Lublina jest potrzebna i znajduje uznanie także wśród największych firm na świecie – mówi Krzysztof Żuk, Prezydent Miasta Lublin.

W ciągu najbliższych miesięcy PwC planuje zatrudnić w nowym oddziale w Lublinie 40 osób, specjalizujących się w rozwijaniu i wdrażaniu nowoczesnych rozwiązań CRM, w tym przede wszystkim Salesforce. Firma poszukuje m. in. architektów Salesforce, liderów zespołu developerskiego, programistów, analityków biznesowych i kierowników projektu.

Firma działa w 157 krajach. Zatrudnia ponad 276 tysięcy osób. Informacje o rekrutacji są dostępne na stronie www.pwc.pl/kariera

(fot. Krzysztof Żuk)

Zobacz również

9 komentarzy

 1. A po co tam łysy?

 2. Jupi 40 osób zatrudnia😁😁😁😁

 3. Gdzie te ogłoszenia o prace? Chcę złożyć aplikację.

 4. No i ggdzie te ogłoszenia na Lublin?

 5. a płacą podatki w polsce????

 6. Po pierwsze serdecznie witamy konkurencję 😉 po drugie oferty pracy można znaleźć. po trzecie z ciekawości przejrzałem komentarze na różnych portalach i widzę dużo piany a mało treści. Jeśli ktoś myśli że PWC będzie świadczyć usługi na rynku lokalnym to raczej nie wie jak ten biznes działa 🙂

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.7861zł -0.54%
  • GBP 5.272zł -0.36%
  • EUR 4.5764zł -0.14%
  • CHF 4.1723zł -0.21%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  Klasyczne auta zjadą do puławskiej Mariny
  Zaproszenie I Turniej Lubelskiego Cebularza
  Noc Kultury – MOC Kultury!
  Tydzień Dni Otwartych z Kopernikiem
  Trwa akcja charytatywna w Parafii Matki Bożej Bolesnej w Kraśniku