690 680 960

Firma PwC otwiera oddział w Lublinie. Rozpoczęła się rekrutacja pracowników

W Lublinie swój oddział otwiera światowy gigant w dziedzinie doradztwa biznesowego. Firma PwC na początek zatrudni 40 osób. Niewykluczone, że z czasem będzie potrzebować kolejnych pracowników.

Firma doradcza PwC jest obecna w Polsce od 1990 roku. Działa w 9 polskich miastach, zatrudniając ponad 6 tys. osób, ekspertów w zakresie doradztwa biznesowego, technologicznego, podatkowo-prawnego oraz audytu.

– Bardzo się cieszymy, że potencjał Lublina dostrzegła tak uznana i rozpoznawalna marka jak PwC, z którą mamy bardzo dobre doświadczenia z dotychczasowej współpracy. Jestem przekonany, że nie tylko zrealizujecie Państwo swoje cele biznesowe i zatrudnicie deklarowanych 40 pracowników, ale że będzie to tylko początek rozwoju PwC w Lublinie, za czym pójdą kolejne procesy i kolejne specjalistyczne stanowiska pracy. Ten projekt dowodzi, że konsekwentnie realizowana Strategia Rozwoju Lublina jest potrzebna i znajduje uznanie także wśród największych firm na świecie – mówi Krzysztof Żuk, Prezydent Miasta Lublin.

W ciągu najbliższych miesięcy PwC planuje zatrudnić w nowym oddziale w Lublinie 40 osób, specjalizujących się w rozwijaniu i wdrażaniu nowoczesnych rozwiązań CRM, w tym przede wszystkim Salesforce. Firma poszukuje m. in. architektów Salesforce, liderów zespołu developerskiego, programistów, analityków biznesowych i kierowników projektu.

Firma działa w 157 krajach. Zatrudnia ponad 276 tysięcy osób. Informacje o rekrutacji są dostępne na stronie www.pwc.pl/kariera

(fot. Krzysztof Żuk)

9 komentarzy

  1. A po co tam łysy?

  2. Jupi 40 osób zatrudnia😁😁😁😁

  3. Gdzie te ogłoszenia o prace? Chcę złożyć aplikację.

  4. No i ggdzie te ogłoszenia na Lublin?

  5. a płacą podatki w polsce????

  6. Po pierwsze serdecznie witamy konkurencję 😉 po drugie oferty pracy można znaleźć. po trzecie z ciekawości przejrzałem komentarze na różnych portalach i widzę dużo piany a mało treści. Jeśli ktoś myśli że PWC będzie świadczyć usługi na rynku lokalnym to raczej nie wie jak ten biznes działa 🙂

Kursy walut

  • USD 4.3833zł 2.11%
  • GBP 5.2764zł 0.37%
  • EUR 4.7195zł 0.59%
  • CHF 4.7458zł 0.93%

Polub nas