Niedziela, 25 lutego 202425/02/2024
690 680 960
690 680 960

Wymuszenie pierwszeństwa przyczyną groźnie wyglądającej kolizji (zdjęcia)

W środę rano na ul. Łęczyńskiej doszło do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego. W rejonie kolizji nie ma już utrudnień w ruchu.

Do zdarzenia doszło w środę około godziny 8 na skrzyżowaniu ul. Przyjaźni z ul. Łęczyńską. Jak ustaliliśmy na miejscu zdarzenia, kierowca audi wyjeżdżając z ul. Przyjaźni doprowadził do zderzenia z ciężarowym iveco, którego kierowca poruszał się w kierunku ul. Wolskiej.

Na miejscu interweniowała policja. W zdarzeniu na szczęście nikt poważnie nie ucierpiał i zostało ono zakwalifikowane jako kolizja.

Przez kilkadziesiąt minut występowały utrudnienia z przejazdem, w chwili obecnej ruch odbywa się normalnie. Policjanci ustalają szczegółowe okoliczności zdarzenia. Kierujący pojazdami byli trzeźwi.

Wymuszenie pierwszeństwa przyczyną groźnie wyglądającej kolizji (zdjęcia)

Wymuszenie pierwszeństwa przyczyną groźnie wyglądającej kolizji (zdjęcia)

(fot. lublin112.pl)

12 komentarzy

 1. Miejscowy i ciężarówy nie zauważył czy może demencja bo to tylko benzyna 1,6 czyli typowy dziadkowóz ?

 2. Im częściej słyszę o kolejnych wymuszeniach spowodowanych przez pedalarzy kierujących samochodami, tym częściej zgadzam się z tym, którzy twierdzą, że to najgłupsza i najbardziej roszczeniowa grupa użytkowników ruchu drogowego.
  Mało tego, ta roszczeniowość, pogarda dla przepisów drogowych oraz po prostu głupota u pedalarzy w samochodach rozwija się do jeszcze większych poziomów, spotykanych tylko u czapeczkowców na rowerach marki aŁdi.
  Ale co poradzić, taka pora roku, taka pogoda. Trzeba z tymi amebami jakoś przeżyć te parę miesięcy.

  • Na jesieni i zimą najgorsze jest to, że padalarza w samochodzie trudniej rozpoznać, niż latem, gdy porusza się właściwym dla siebie chamowozem.

   • Najgorsze jest to, że takie ameby jak ty w ogóle się wypowiadają. Sam pewnie jeździsz mpk’iem jak ci matka da na bilet. Zwykły kretyn. 😉

 3. Moim zdaniem powinno się zabronić umieszczać komentarze pod artykułami. Kiedyś tego nie było. Informacja o zdarzeniu i tyle. Każdy może przeczytać, ale nie bezsensownie komentować. Przecież to żenada co Ci ludzie tu wypisują…

  • Ewa, no powiem Ci, że trafiłaś w punkt.
   Zamiast spełniać rolę strony informującej o tym co się zdarzyło w regionie, lublin112 stał się hydeparkiem, żeby nie powiedzieć hateparkiem, dla wszelkiej maści życiowych frustratów.
   Siedzi taki mały Franio… pisze te swoje pierdelele, o kierowcach ałdi albo bmw, zamiast lekcje odrobić i wyjść na dwór żeby głupi łeb przewietrzyć.
   Wyłącz Franiu komputer i idź na spacerek proszę

  • możesz przeczytać artykuł i nie zjeżdżać niżej do sekcji komentarzy. a później jeszcze komentujesz, że nie powinno się komentować… twoje zachowanie określiłbym jako idiotyczne

 4. Chłopie, załóż bloga i Daj spokojnie ludziom ciężko pracującym poczytać co dzieje się w ich miejscu zamieszkania, kiedy są poza domem.

 5. Ry przecież to prowo ? Swoją drogą do osób oburzonych: ja tam lubię poczytać prowokacje, ludzie trochę luzu ?

 6. Niech Franio siądzie do osobówki, i spróbuje wyjechać z ul. Przyjeźni na Łęczyńską, gdzie widok w lewo jest utrudniony przez wyżej położony chodnik i żywopłot. Tam trzeba się troszkę wysunąć. Pozdrawiam.

 7. a g*wno prawda. wyjeżdżam tamtędy codziennie i robię to bezpiecznie, zatrzymując się przed linią. więc gadasz głupoty albo usprawiedliwiasz swoją nieudolność

Z kraju

Polityka i społeczeństwo