Wymuszenie pierwszeństwa przyczyną groźnie wyglądającej kolizji (zdjęcia)

W środę rano na ul. Łęczyńskiej doszło do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego. W rejonie kolizji nie ma już utrudnień w ruchu.

Do zdarzenia doszło w środę około godziny 8 na skrzyżowaniu ul. Przyjaźni z ul. Łęczyńską. Jak ustaliliśmy na miejscu zdarzenia, kierowca audi wyjeżdżając z ul. Przyjaźni doprowadził do zderzenia z ciężarowym iveco, którego kierowca poruszał się w kierunku ul. Wolskiej.

Na miejscu interweniowała policja. W zdarzeniu na szczęście nikt poważnie nie ucierpiał i zostało ono zakwalifikowane jako kolizja.

Przez kilkadziesiąt minut występowały utrudnienia z przejazdem, w chwili obecnej ruch odbywa się normalnie. Policjanci ustalają szczegółowe okoliczności zdarzenia. Kierujący pojazdami byli trzeźwi.

(fot. lublin112.pl)

Zobacz również

12 komentarzy

 1. Miejscowy i ciężarówy nie zauważył czy może demencja bo to tylko benzyna 1,6 czyli typowy dziadkowóz ?

 2. Im częściej słyszę o kolejnych wymuszeniach spowodowanych przez pedalarzy kierujących samochodami, tym częściej zgadzam się z tym, którzy twierdzą, że to najgłupsza i najbardziej roszczeniowa grupa użytkowników ruchu drogowego.
  Mało tego, ta roszczeniowość, pogarda dla przepisów drogowych oraz po prostu głupota u pedalarzy w samochodach rozwija się do jeszcze większych poziomów, spotykanych tylko u czapeczkowców na rowerach marki aŁdi.
  Ale co poradzić, taka pora roku, taka pogoda. Trzeba z tymi amebami jakoś przeżyć te parę miesięcy.

  • Na jesieni i zimą najgorsze jest to, że padalarza w samochodzie trudniej rozpoznać, niż latem, gdy porusza się właściwym dla siebie chamowozem.

   • Najgorsze jest to, że takie ameby jak ty w ogóle się wypowiadają. Sam pewnie jeździsz mpk’iem jak ci matka da na bilet. Zwykły kretyn. 😉

 3. Moim zdaniem powinno się zabronić umieszczać komentarze pod artykułami. Kiedyś tego nie było. Informacja o zdarzeniu i tyle. Każdy może przeczytać, ale nie bezsensownie komentować. Przecież to żenada co Ci ludzie tu wypisują…

  • Ewa, no powiem Ci, że trafiłaś w punkt.
   Zamiast spełniać rolę strony informującej o tym co się zdarzyło w regionie, lublin112 stał się hydeparkiem, żeby nie powiedzieć hateparkiem, dla wszelkiej maści życiowych frustratów.
   Siedzi taki mały Franio… pisze te swoje pierdelele, o kierowcach ałdi albo bmw, zamiast lekcje odrobić i wyjść na dwór żeby głupi łeb przewietrzyć.
   Wyłącz Franiu komputer i idź na spacerek proszę

  • możesz przeczytać artykuł i nie zjeżdżać niżej do sekcji komentarzy. a później jeszcze komentujesz, że nie powinno się komentować… twoje zachowanie określiłbym jako idiotyczne

 4. Chłopie, załóż bloga i Daj spokojnie ludziom ciężko pracującym poczytać co dzieje się w ich miejscu zamieszkania, kiedy są poza domem.

 5. Ry przecież to prowo 😄 Swoją drogą do osób oburzonych: ja tam lubię poczytać prowokacje, ludzie trochę luzu 😉

 6. Niech Franio siądzie do osobówki, i spróbuje wyjechać z ul. Przyjeźni na Łęczyńską, gdzie widok w lewo jest utrudniony przez wyżej położony chodnik i żywopłot. Tam trzeba się troszkę wysunąć. Pozdrawiam.

 7. a g*wno prawda. wyjeżdżam tamtędy codziennie i robię to bezpiecznie, zatrzymując się przed linią. więc gadasz głupoty albo usprawiedliwiasz swoją nieudolność

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Bezpłatne szkolenia z samoobrony dla kobiet ruszają w Lublinie
Gminne Święto Ziemniaka w Suchocinie
Rusza kolejny cykl wykładów otwartych z historii sztuki. I ty możesz wziąć w nich bezpłatnie udział
Dożynki w mieście, czyli Dożynkowe Jarmarki Lubelskie
Startuje Lubelski Festiwal Nauki. Będzie specjalny pokaz na placu Litewskim oraz Piknik Naukowy