690 680 960

Finał akcji „Żużlowcy dzieciom” już dziś!

Dwa tygodnie trwała wielka zbiórka słodyczy dla dzieci z domów dziecka zorganizowana przez Speed Car Motor Lublin. W kilku punktach w Lublinie można jeszcze składać podarunki. Akcja zakończy się dziś; o godz. 18:00 wielki finał w Drift-Trike – zapraszamy wszystkich.

Świąteczna atmosfera udzieliła się wszystkim. Chęć pomagania ogarnęła kibiców, którzy stanęli na wysokości zadania i przez dwa tygodnie zbierali słodycze oraz inne artykuły dla dzieci z domów dziecka. Cały zespół pragnie podziękować wszystkim, którzy bezinteresownie okazali swoja hojność. Finał akcji odbędzie się dziś o godz. 18:00, w siedzibie Drift-Trike, na ul. Krochmalnej 13H.

Na miejscu nie zabraknie oczywiście zawodników Motoru. Grzegorz Zengota, Andreas Jonsson, Wiktor Lampart, Viktor Trofimov oraz Paweł Miesiąc będą razem z kibicami pomagać dzieciom. Wszyscy, którzy zechcą podzielić się kolejnymi artykułami zostaną dodatkowo wynagrodzeni.

Każdy, kto w czasie trwania wydarzenia przyniesie podarunek (słodycze, gry, pluszaki, kosmetyki, zabawki) będzie mógł zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie z zawodnikami lubelskiego zespołu lub wziąć od nich autograf. Ponadto dla osoby, która przyniesie najwięcej darów została przygotowana specjalna nagroda!

Będzie to udział w niesamowitym wyścigu trike’ów, który odbędzie się zaraz po wyłonieniu darczyńcy. Słowo niesamowity jest tutaj kluczowe, ponieważ zasłużona osoba powalczy na torze ramię w ramię z gwiazdami Speed Car Motoru Lublin.

Wstęp wolny.

(fot. mat. org.)

Komentarze wyłączone

Kursy walut

  • USD 4.3365zł -0.31%
  • GBP 5.3357zł -0.83%
  • EUR 4.621zł -0.69%
  • CHF 4.7809zł -1.39%

Polub nas