FILM: Dwie osoby ranne w wypadku na ul. Turystycznej

Do wypadku doszło o godzinie 20.35 na ulicy Turystycznej w Lublinie w rejonie miejsca gdzie stał fotoradar. Kierujący samochodem osobowym marki volkswagen passat jadąc w kierunku Łęcznej, najprawdopodobniej ze zbyt dużą prędkością, na łuku jezdni stracił panowanie nad kierownicą. Rozpędzone auto zjechało na przeciwległą stronę jezdni i uderzyło w ogrodzenie jednej z posesji. Potem w rosnące na niej drzewo, a następnie odbiło się i z powrotem wylądowało po prawej stronie jezdni. Dwie osoby zostały ranne.


2014-03-16 22:51:26
(fot. wideo lublin112.pl)

Zobacz również

7 komentarzy

 1. Ludzi trudniących się wycinką drzew nazywa się drwalami, ale niech mi ktoś podpowie jak nazywają się ci, którzy prócz drzew niszczą cudze płoty za pomocą samochodów ?

 2. Dziwne sugestie pod kierunkiem maszynek do zdzierania z mieszkańców, a nie tego zę wczoraj wieczorem na jezdniach było po prostu ślisko. Bo kto widział solarkę w marcu…

 3. element miejscowy

  Na tym zakręcie co raz są poważne wypadki. Kierowcy jadą tu za szybko. Może przez zabudowę (ni ma pola po horyzont, miasto Panowie Szlachta) źle oceniają zakręt nie widząc przestrzeni za nim. Widać fakt, że szosa zgina się tak, że przestaje być widoczna nie wystarcza. Samochody regularnie wypadają z łuku. A właściciel tej posesji na zakręcie ma już chyba zniżkę na siatkę ogrodzeniową, Tak w roku kilka razy zakłada nową. Kiedyż stał tam potężny bilbord – dwie metalowe szyny na betonowych podstawach podtrzymujące plakat – aż kolejny kierowca po nim przejechał, szyny zgięte były w pół. Bilbord stał na posesji kawałek od szosy. Ten samochód czy motocykl musiał wyskoczyć jak ryba, po siatce w górę go wyniosło. Kiedyś zastanawiałam się po co w ogóle właściciel zakłada nową siatkę, jakieś krzewy dosadza, Potem mnie olśniło – gdyby nie ta siatka i krzewy większość tych samochodów waliłaby w dom. Już dawno by chałupy nie było. Tym razem poszła siatka i betonowy słup latarnia-prąd.

 4. element miejscowy

  wyżej odnoszę się do zdarzeń z przed dnia czy dwóch, nie z przed roku

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.9505zł 0.49%
  • GBP 5.1404zł 0.8%
  • EUR 4.633zł 0.31%
  • CHF 4.3329zł 0.5%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  Spektakl słowno – muzyczny „Nasz papież” w Katolickim Uniwersytecie Lubelskim
  Targi marki Festool w Lublinie. Przedstawią rozwiązania dla branży stolarskiej i budowlanej
  Nabór do drużyny cheerleaderek – Perełki Tytanów
  „Obieraczki kapuściane” w Muzeum Wsi Lubelskiej
  Uroczyste obchody 81 rocznicy masowego mordu w Szczuczkach