Poniedziałek, 04 marca 202404/03/2024
690 680 960
690 680 960

Feliniada 2015: Bijatyki i gaz pieprzowy zamiast dobrej zabawy – Listy czytelników

Odbywające się w ramach Lubelskich Dni Kultury Studenckiej koncerty na Felinie, czyli Feliniada, od lat gromadzą najwięcej publiczności. Gwiazdy disco polo ściągają tysiące osób nie tylko z Lublina lecz z całego regionu. Sobotnia impreza została jednak zakłócona przez osoby, które w wielu miejscach wywoływały burdy i bijatyki.

134 komentarze

 1. Ludzie to, że ktos ma w rejestracji LUB nie oznacza, że nie jest z tego miasta. Brawo dla tych, którzy nie umieją się zachować i szukają zadymy-dziecinada. Człensony dorośnijcie…jaranie się takimi rzeczami – Boże, jakie to dorosłe.

 2. Po prostu brak kultury, narkotyki ( podejrzewam), alkohol itp. 😉

 3. i po co bydłu robić jakieś imprezy. Po takim zachowaniu powinni zabronić robienia imprez studenckich bo to więcej strat

 4. Obywatel Piszczyk

  Jaka muzyka, taka publika…

 5. ” Dni kultury studenckiej” 😀 pokazali kulturę

 6. komentarzy widze jest tutaj mnostwo,przyznaje ze nie wszystkie czytalem.Moje zdanie jest takie ze powinni duzo czesciej uzywac gumowych kul,skoro wielu ostatnia smierc kibica niczego nie nauczyla… a tymczasem jak widac pijani malolaci z lawkami byli gora, czy tak powinno byc?? smiech. Gdyby to bylo w innym kraju policja czy inne sluzby nie pieprzyly by sie z takim marginesem.wybieralem sie tam jak co roku ale teraz nie zaluje ze nie bylem

 7. Noc kultury Lublin zaprasza turystow.

 8. Moje zdanie jest takie, że ok 40 % studentów to zwykłe bydło i banda meneli i siniaków. Nikt inny tych burd nie robił tylko zawsze biedni i dobrzy studenci, przyszła elita kraju o zgrozo!. Chcecie zobaczyć wyczyny dobrej młodzieży studenckiej. Odsyłam w piątki, soboty na Langiewicza 26 – tam widać tych grzecznych i ułożonych młodych ludzi w wiecznie zaszczanych i zabrudzonych klatkach schodowych.

 9. Lać to pijane i rozpieszczone bydło pałami aż nie będą mogli przez miesiąc na tyłku usiąść tak jak kiedyś za komuny może się wtedy to gnojstwo kultury i szacunku nauczy bo jak na razie to nic dobrego po tych pijanych i tępych baranach nie widać. Żałosne widoki..ech.

 10. czemu do nich nie strzelano ?????????????????

Z kraju

Polityka i społeczeństwo