Środa, 28 lutego 202428/02/2024
690 680 960
690 680 960

Dzielnicowy przez okno wypatrzył pijanego kierowcę

W minioną sobotę dzielnicowy z V Komisariatu Policji w Lublinie przez okno wypatrzył kierowcę peugeota, który miał problemy z zaparkowaniem. Jak się okazało, 35-latek był pijany.

W minioną sobotę około północy dzielnicowy z komisariatu V zauważył przez okno dziwnie manewrującego kierowcę peugeota. Uwagę funkcjonariusza zwróciły nieudolne próby parkowania.

Policjant podejrzewając, że kierowca może być nietrzeźwy od razu zadzwonił po patrol ruchu drogowego. Interweniujący na miejscu mundurowi zbadali mężczyznę alkomatem. Okazało się, że to 35-letni mieszkaniec Lublina był pijany. Mężczyzna miał blisko 1,5 promila alkoholu w organizmie.

35-latek od razu stracił prawo jazdy. Niedługo usłyszy zarzuty. Teraz grozi mu wieloletni zakaz kierowania pojazdami, wysoka kara pieniężna oraz do 2 lat pozbawienia wolności.

(fot. lublin112.pl)

4 komentarze

  1. Plebs na trzeźwo nie umie jeździć a co dopiero po pijaku.

  2. Pan milicjant nawet po służbie jest czujny, miał nosa, żeby spojrzeć przez okno

  3. W rzeczywistości dostanie zawiasy i 8-10 tys grzywny i zakaz prowadzenia przez 2 lata.

  4. To dobrze , że taki uczciwy policjant,nawet gdy by jego kolega z pracy czy żona parkowała po pijanemu,to też by to zgłosił do patrolu drogówki,szkoda , że jak ja wiele lat temu,niemal błagałem policję o ratunek i zero pomocy ,co więcej zagrozili mi policjanci , że mnie zamkną za wygląd.Ciekawe czy z własną żoną,czy dziećmi,by tak bezdusznie ,okrutnie , bezczelnie postąpili?To jest taki świat,jak masz znajomości i układy to będziesz żył,a jak nie masz-to umieraj prześladowany

Z kraju

Polityka i społeczeństwo