Środa, 17 kwietnia 202417/04/2024
690 680 960
690 680 960

Koszmarnie wyglądający wypadek na drodze wojewódzkiej (zdjęcia)

W poniedziałek po południu na drodze wojewódzkiej nr 801 doszło do zderzenia trzech pojazdów. Jedna osoba z obrażeniami ciała została przetransportowana do szpitala.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek po południu w miejscowości Gołąb w powiecie puławskim, na trasie Dęblin – Puławy. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o zderzeniu trzech pojazdów – dwóch osobowych oraz ciągnika rolniczego, którego kierowca wykonywał prace przy koszeniu pobocza.

Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego i policja. Jedna osoba z obrażeniami ciała została przetransportowana do szpitala.

Obecnie droga jest całkowicie zablokowana. W rejonie wypadku wyznaczono objazd przez Bobrowniki. Policjanci ustalają szczegółowe okoliczności zderzenia pojazdów.

Więcej zdjęć z miejsca wypadku

Koszmarnie wyglądający wypadek na drodze wojewódzkiej (zdjęcia)

Koszmarnie wyglądający wypadek na drodze wojewódzkiej (zdjęcia)

(fot. deblinnews.pl)

6 komentarzy

  1. ach te nieoznakowane ciągniki, zawsze wyskakują w ostatniej chwili przed maskę (podobnie jak drzewa)

  2. Zielony był,zlał się z otoczeniem,a lampa błyskowa błyszczała jak obietnice polityków,gdyby był czerwony do wypadku by nie doszło..

  3. O jak jeżdżę tyle lat do pracy ,to już bym kilka ciągników rozwalił i siebie też i swój samochód.Wystarczy chcieć……..

  4. Okulista potrzebny od zaraz…

  5. Jadąc tą trasą widziałem dwa bardzo dobrze oznakowane ciągniki. A rowerzystów na zielonych rowerach też można rozjechać? Większej głupoty nie słyszałem!!

Z kraju