690 680 960

Dzięki anonimowemu zgłoszeniu wpadł nietrzeźwy kierowca. 47-latek miał blisko 3 promile

Dzięki reakcji świadka i anonimowej informacji policjanci zatrzymali pijanego kierowcę. 47-latek prowadził pojazd mając blisko 3 promile alkoholu w organizmie.

W miniony piątek dyżurny włodawskiej policji otrzymał anonimowe zgłoszenie, z którego wynikało, że mężczyzna kierujący citroenem może być nietrzeźwy. Pojazd poruszał się na trasie Tomaszówka – Wola Uhruska.

W miejscowości Mszanna mundurowi zauważyli opisywany pojazd i zatrzymali go do kontroli. Od razu policjanci wyczuli woń alkoholu od mieszkańca gminy Wola Uhruska. Badanie alkomatem wykazało w organizmie mężczyzny blisko 3 promile alkoholu.

47-latek odpowie wkrótce przed sądem za kierowanie w stanie nietrzeźwości.

(fot. Policja)

15 komentarzy

 1. Ten telefon uratował komuś życie. Właściwa postawa. Godna naśladowania.

 2. Istnieje też warunkowe umorzenie bez zatrzymania p.j.pod warunkiem,że jechał sam i był nie karany.W większości tak sądy umarzają.Większość pijanych kierowców korzysta z tego przepisu,tylko trzeba złożyć taki wniosek do sądu.

 3. Frajerstwo i kablarstwo jest wszędzie

  • Ciekawe co byś napisał jak by taki kierowca zabił kogoś z Twojej rodziny… prawidłowo zrobił , jeszcze powinien go zatrzymać . Uważasz że to prawidłowe zachowanie jazda z 3 promilami?

  • Polski Związek Kołnierzy Wymiętych

   Drogowi menele zbyt długo byli w tym kraju pod ochroną.

 4. Ciekawe, czy też mówił być o frajerstwie i kablarstwie, gdyby taki pijany kierwca spowodował kolicję/wypadek z udziałem osoby z Twojej rodziny. Czy nie wtedy nie wolałbyś, aby ktoś wcześniej zareagował i jak to określiłeś ,,był frajerem”. Bardzo dobrze, że tak się stało, POPIERAM

 5. Wieśniaczka w gumofilcach na szpileczkach

  Miejmy nadzieję, że był z gorszego sortu i odpowie wkrótce przed sądem za kierowanie w stanie nietrzeźwości – bo jak z tego lepszego to raczej nie odpowie wkrótce przed sądem za kierowanie w stanie nietrzeźwości

 6. Anonimowe zgłoszenie buhaha od czasu obowiązkowej rejestracji kart SIM nie ma takiego pojęcia

 7. Ciekawe kim była ta ŚWINIA? Sąsiad a może kompan od kieliszka? Żal mi ludzi którzy zemsta proboja załatwiać swoje prywatne urazy itp…. Tak to zdecydowanie postawa godna katolika.

 8. Nowy sport Lubliniaków. Strzelanie z ucha.
  zawodowcy, eksperci, prekursorzy, docelowego strzału z ucha. wysadzic w powietrze konfidentów. śmieci nie mają honoru ani rodziny, i tylko dzwonić i zgłaszać potrafią. Bastiany Obsztykultykiewicze.

Kursy walut

 • USD 4.2928zł 0.29%
 • GBP 5.2571zł -0.51%
 • EUR 4.692zł -0.34%
 • CHF 4.7023zł -0.26%

Polub nas