Sobota, 27 czerwca 202627/06/2026
690 680 960
690 680 960

Dziecko pozostawione w rozgrzanym aucie przed marketem w Lublinie. Ojciec tłumaczył, że „poszedł tylko na chwilę”

Szybka reakcja przechodniów zapobiegła tragedii na parkingu przed jednym z marketów w Lublinie. W nagrzanym samochodzie pozostawiono bez opieki 2-letnie dziecko. Ojciec tłumaczył, że zostawił córkę „na chwilę”. Policja prowadzi czynności w sprawie narażenia życia lub zdrowia dziecka.

24 komentarze

  1. Ocena: -16

    Dziecko przez 9 miesięcy siedzi w brzuchu w temperaturze 36,6°C i wszyscy mówią, że cud natury.
    Ale zostaw je w tej samej temperaturze w samochodzie na 10 minut – i nagle wszyscy wariują, dzwonią po policję…

Z kraju

Lubelski biznes

Biznes i handel

Sport

Polityka

Społeczeństwo

Zdrowie i styl życia

Nauka i technologia