Sobota, 25 maja 202425/05/2024
690 680 960
690 680 960

Dworek Arkadia k. Lublina – piękne wesele, udana konferencja, smaczne przyjęcie okolicznościowe

Szukasz idealnego miejsca na niezapomniane wesele? Wyjątkowej sali, gdzie odbędzie się udana konferencja? A może przyjemnej restauracji, aby w szczególny sposób uczcić dany dzień? Dworek Arkadia koło Lublina spełnia te wszystkie wymagania! Położony w malowniczym miejscu, tuż pod miastem, zachwyca wspaniałym wystrojem, przestronnymi salami i smacznym jedzeniem

 

Dla nowożeńców

sala weselna – dom weselny

 

 

Dzień ślubu to jeden z najważniejszych dni w życiu każdego człowieka. Dlatego staramy się, aby odbył się on tak, jak go sobie wymarzyliśmy i zapisał się w naszej pamięci na całe życie. Aby spełnić te oczekiwania warto wybrać miejsce, które stworzy wyjątkowy klimat i nada wyjątkowego charakteru całemu wydarzeniu. Dworek Arkadia położony w Piotrowicach jest miejscem, które spełni wymagania nawet najbardziej wymagającej Pary Młodej! Do dyspozycji gości oddajemy dwie sale: Balową (mieszczącą 350 osób) i Kryształową (dla 150 osób). Ponadto oferujemy 30 miejsc noclegowych i apartament dla nowożeńców – wliczony w cenę wynajmu sali. Jeśli zdecydujecie się na zorganizowanie przyjęcia weselnego w Dworku Arkadia zostaniecie powitani chlebem i solą, wzniesiecie toast winem musującym, zaprosicie gości do przystrojonej sali i zaoferujecie im lustro owoców. Ten szczególny dzień pozostanie w pamięci wszystkich na długo – za sprawą niepowtarzalnego klimatu historycznego dworku, parku oraz pysznego jedzenia!

 

 

Dla rodziny

chrzciny i przyjęcia okolicznościowe

 

 

Dworek Arkadia jest idealnym miejscem nie tylko dla wielkich i wystawnych wesel, ale również dla mniejszych, ale nie mniej uroczystych imprez rodzinnych, takich jak chrzciny, komunie i inne przyjęcia okolicznościowe. Dzięki atmosferze sprzyjającej hołdowaniu rodzinnych tradycji każda impreza nabędzie szczególnego charakteru. Sercem każdej imprezy rodzinnej jest stół zastawiony pysznym jedzeniem – a tego u nas nie brakuje! Kucharze nie tylko przygotowują znakomite dania kuchni staropolskiej, ale również są otwarci na wszelkie sugestie i z chęcią wykonują nawet najbardziej wymagające zamówienia. Pięknie wyposażone wnętrza przyciągają stylem i gustem, a park i okolice dworku sprawiają, że zarówno młodsi, jak i starsi goście mają możliwość spacerów i rozmów w pięknych okolicznościach przyrody.

 

 

Dla firmy

konferencje – sale konferencyjne

 

 

Organizacja imprez firmowych zarówno wewnętrznych, jak i dla klientów i odbiorców oferty przedsiębiorstwa jest szczególnym wydarzeniem. Takie eventy są ważne zarówno pod względem merytorycznym, jak i praktycznym – miejsce musi przyciągać i zachwycać, aby pomóc w budowaniu pozytywnego wizerunku firmy. Dworek Arkadia jest takim miejscem – oprócz wyjątkowych okoliczności historycznego budynku i parku wokół, dba o nowoczesne wyposażenie sal, miejsce dla gości oraz profesjonalną obsługę. Dodatkowo pracownicy Dworku mogą przygotować interesujący scenariusz imprezy firmowej, która na długo pozostanie w pamięci pracowników i sprawi, że ich morale wzrosną. Na wszystkich, którzy chcą zorganizować w Dworku konferencję czekają profesjonalne pomoce: projektor multimedialny, flipchart oraz ekran. Miłym urozmaiceniem będą także przerwy kawowe przy smacznych przekąskach.

www.dworekarkadia.pl – profesjonalna organizacja wesel, konferencji, imprez i przyjęć okolicznościowych.

Komentarze wyłączone