Wtorek, 23 kwietnia 202423/04/2024
690 680 960
690 680 960

Dwie starsze panie siedziały na drodze wojewódzkiej. Odpoczywały po imprezie

Powrót z imprezy dla dwóch starszych pań zakończył się pobytem w izbie wytrzeźwień. Obie kobiety były tak upojone alkoholem, że nie był w stanie dmuchać w alkomat.

W minioną sobotę około godziny 22 policjanci patrolujący Żółkiewkę zauważyli na drodze wojewódzkiej siedzące dwie starsze kobiety.

Kiedy mundurowi podeszli do pań, okazało się, że był one w stanie silnego upojenia alkoholowego. 69 i 75-latka tłumaczyły, że postanowiły odpocząć podczas powrotu z imprezy urodzinowej od koleżanki.

Po wylegitymowaniu okazało się iż obydwie to mieszkanki gminy Żółkiewka. Kobiety nie były w stanie dmuchać w alkomat, a starsza z nich, nie była w stanie sama wsiąść do radiowozu. Dalszą część nocy imprezowiczki spędziły w izbie wytrzeźwień.

(fot. lublin112.pl)

31 komentarzy

 1. Brawo krasnostawskie zuchy. A jak mnie Ukrainiec chciał staranować na 17 to mnie oleli

 2. pewnie na wieczorze panieńskim były .,..teraz panie pózno wychodzą za mąż

 3. UKRAINA TAŃCZY ŚPIEWA :)!

 4. Jak wszyscy to wszyscy to i babcie też! Większość z nas choć raz się upiła i zrobiła coś głupiego, czego do dziś żałuje! Ale żeby zaraz wieźć babcie 30km do żłobka, gdy mieszkały w pobliżu? Nie wystarczyłby mandat z górnej półki i dozgonny wstyd na całą okolicę?

  • Żałuje się tylko tego czego się nie zrobiło :D. Jak się już coś zrobiło to po latach trzeba się z tego śmiać, albo zgorzknieć.

 5. Szkoda, że policja zamiast pomóc w bezpiecznym powrocie do domu, wolała odstawić na izbę wytrzeźwień. Jest w tym coś po prostu rozczarowującego…

 6. Jeżeli wcześniej panie nie były znane z takich ekscesów,to panowie policjanci mogli odwieźć do domu i pokazać ludzką twarz.

 7. Ta jeszcze co? Policja to nie taxi! Może jeszcze powinni tym babom piwo postawić? Co za durne komentarze. Zamiast potepic pijaczki oni się ciepło wyrażają ha ha

 8. Bez przesady 69 lat to jeszcze nie starsza

 9. nie tylko powinni odwieźć do domu ale jeszcze piwo kupić i im przywieźć

Z kraju