Dwie osoby trafiły do szpitala po zderzeniu citroena z BMW

Wczoraj w miejscowości Mosty doszło do zderzeniu dwóch pojazdów na skrzyżowaniu. Do szpitala z obrażeniami ciała trafiły dwie osoby.

Do wypadku doszło w czwartek po południu w Mostach w gminie Podedwórze w powiecie parczewskim. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o zderzeniu dwóch pojazdów na skrzyżowaniu.

Policjanci ustalili wstępnie, że kierujący pojazdem marki Citroen wjeżdżając na skrzyżowanie z drogą wojewódzką nr 812 zlekceważył znak ustąp pierwszeństwo. Wyjechał tym samym wprost pod koła kierującemu pojazdem marki BMW, którym w kierunku Włodawy podróżował 52-latek. Po zderzeniu oba pojazdy zatrzymały się w przydrożnym rowie.

W wyniku zderzenia poważne obrażenia odniósł 21-letni kierowca citroena oraz jego 22-letni pasażer. Na miejscu interweniował śmigłowiec LPR. Obaj trafili do szpitala.

Badanie alkomatem przeprowadzone na miejscu przez policjantów wykazało, że zarówno kierujący citroenem mieszkaniec Lublina jak i kierujący BMW mieszkaniec Chełma byli trzeźwi. Policjanci wyjaśniają teraz wszystkie okoliczności tego zdarzenia.

(fot. Policja Parczew)

Zobacz również

13 komentarzy

 1. Dam po 500 zł za wraki

 2. To tylko potwierdza że kierowcy na nic nie zwracają uwagi. I mają wszystko głęboko w d… dla nich liczy się aby jazda i oni sami

 3. Jak można nie zauważyć nadjeżdżającego samochodu?

  • Nie wiesz o czym mówisz chłopak leży w ciężkim stanie w szpitalu a drugi pasażer potwierdził że kierowca BMW jechało za szybko młody się zatrzymał i jak ruszył to niestety BMW zjawiło się z nikąd ale wina jest zawsze tego który wyjeżdżał z podporządkowanej

 4. Nieudana selekcja naturalna? Dlaczego nikt jeszcze nie obraża ofiary wypadku? A co do kierującego BMWu – on także musi zachować szczególną ostrożność przy wjeżdżaniu na skrzyżowanie. Dlaczego on nie upewnił się, że pierwszeństwo przejazdu jest mu udzielane.
  Może wzorem zapisów z zapowiadanej nowelizacji PoRD także kierujący pojazdami powinien się upewnić czy można wjechać bezpiecznie na skrzyżowanie?

 5. Franiu co ty pierdoooooo….sz

 6. Mozna, wtedy gdy bmw na łuku drogi jedzie z predkością np 120-130 , wtedy w tej JEDNEJ SEKUNDZIE staje się widoczny i jest bum. Właczający się do ruchu moga go nie widzieć gdy rozpoczynaja manewr. Drastyczne przekraczanie predości w tych zderzeniach wg mnie jest główna przyczyną tzw wymuszeń.

 7. Uffff jest komentarz Frania. Powinien być w TVP Kurski ekspertem od wszystkiego. Tam jego miejsce.

 8. Młodzi i gniewni w…..Citroenie.:)

 9. Byłem ma miejscu zdarzenia jako ratownik osp i żadnego lotniczego pogotowia ratunkowego nie było. Lepiej zmienicie informatora.

  • Po co od razu w tym tonie się wypowiadać? Przecież to są informacje rzecznika policji, a nie informatora jakiegoś. Ludzie co z Wami?
   Jak Pan był na miejscu, można napisać: Słuchajcie nie było LPR, poprawcie sobie, ktoś was wprowadził w błąd :).

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.9313zł 1.17%
  • GBP 5.0998zł 0.77%
  • EUR 4.6189zł 0.65%
  • CHF 4.3113zł 0.87%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  Spektakl słowno – muzyczny „Nasz papież” w Katolickim Uniwersytecie Lubelskim
  Targi marki Festool w Lublinie. Przedstawią rozwiązania dla branży stolarskiej i budowlanej
  Nabór do drużyny cheerleaderek – Perełki Tytanów
  „Obieraczki kapuściane” w Muzeum Wsi Lubelskiej
  Uroczyste obchody 81 rocznicy masowego mordu w Szczuczkach