690 680 960

Dwie osoby nie żyją po pożarze domu. Policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzanego o podpalenie (zdjęcia)

W miniony czwartek w Dęblinie doszło do pożaru drewnianego domu. Dwie osoby w ciężkim stanie trafiły do szpitala, niestety życia 59-latki i 73-latka nie udało się uratować. Policjanci do tej sprawy zatrzymali 25-latka, mężczyzna trafił do tymczasowego aresztu.

Do pożaru drewnianego domu doszło w miniony czwartek na jednym z osiedli w Dęblinie. Z ogniem walczyło kilka zastępów straży pożarnej. Podczas akcji gaśniczej strażacy wydobyli z płonącego budynku dwie osoby, które w ciężkim stanie trafiły do szpitala. Niestety, w obu przypadkach obrażenia okazały się śmiertelne. W pożarze zginęła 59-letnia kobieta i 73-letni mężczyzna.

Na miejscu funkcjonariusze ustalili, iż związek z podpaleniem może mieć młody mężczyzna, który opuścił dom tuż przed pojawieniem się płomieni. Policjanci natychmiast rozpoczęli poszukiwania. Po około 15 minutach penetracji miasta odnaleźli 25-letniego mężczyznę odpowiadającego rysopisowi.

Ze wstępnych ustaleń policji wynika, iż jest on odpowiedzialny za powstanie pożaru. 25-latek usłyszał już zarzuty zabójstwa, za co grozi mu nawet dożywocie. W piątek sąd zadecydował o jego tymczasowy aresztowaniu na okres 3 miesięcy.

(fot. Policja Ryki, deblin24.eu)

6 komentarzy

  1. Dwa morderstwa na kącie –> bezcenne

  2. ale o co hodzi?

  3. Źe tacy chwieje zuźywają tlen?? Psycholi jest chyba więcej , niź zdrowych na umyśle.Gdyby było oko za oko, ząb za ząb , szybko nastąpiła by równowaga.

  4. dziadki działki nie chcieli uwolnić ……….

Kursy walut

  • USD 4.5066zł -0.22%
  • GBP 5.4151zł 0.02%
  • EUR 4.6684zł -0.28%
  • CHF 4.7421zł -0.06%

Polub nas

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Mikołajki w VIVO! Lublin
Badania bez skierowania. Okulistyczne Mikołajki w Poradni Okulistycznej Dziecięcej 1 Wojskowego Szpitala Klinicznego z Polikliniką SPZOZ w Lublinie
Walka o drugie z rzędu zwycięstwo na własnym parkiecie, konkurs „Rzuty za buty” i bezpłatny popcorn, czyli kolejny mecz koszykarskiej Lublinianki już w niedzielę
Zbiórka na rzecz psychiatrii dziecięcej
Zbiórka darów dla potrzebujących w Ukrainie