Sobota, 13 kwietnia 202413/04/2024
690 680 960
690 680 960

Dwie 18-latki ukradły artykuły z drogerii. Zostały zatrzymane dzięki anonimowej informacji

Dzięki anonimowej informacji lubelscy policjanci zatrzymali dwie 18-latki, które odpowiedzą przez sądem za kradzież artykułów z jednej z drogerii na terenie Lublina. Młodym kobietom grozi kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

W minioną sobotę lubelscy policjanci opublikowali wizerunek dwóch młodych kobiet podejrzewanych o kradzież artykułów z jednej z drogerii na terenie Lublina. Poszkodowany oszacował straty na ponad 600 złotych.

Dzięki nagraniom z monitoringu udało się ustalić sprawczynie kradzieży. Pomogła w tym anonimowa osoba, która zobaczyła zdjęcie w policyjnym komunikacie.

Wczoraj po południu policjanci z VI komisariatu zatrzymali obie młode kobiety. Okazały się nimi dwie 18-latki z Bychawy i gminy Sosnowica. Obie przyznały się do kradzieży. Wkrótce za swój czyn odpowiedzą przed sądem. Zgodnie z kodeksem karnym kradzież zagrożona jest karą do nawet 5 lat pozbawienia wolności.

(fot. Policja Lublin)

18 komentarzy

 1. Ładnie zaczynają swoją młodość, pełnoletność. Brawa dla rodziców za bezstresowe wychowanie.

  • Właśnie udany start w dorosłość. W sądzie pewnie będzie płacz, że nie chciały i dalsza szopka.

 2. Ubustwo upadla.

 3. Ładne dziewczynki…A!

 4. Czy wolno karać kobiety? Marto Lempart, ty to widzisz i nie grzmisz?

 5. Typowe julki z marszu.
  P.S Nie hejterzy, jak widać na załączonym obrazku nie noszą odzieży „patriotycznej” więc raczej nie mają prawicowych poglądów.

 6. Lempartowa zbiera kase to i one chciały. Przecież Julcia tylko jeden dzień pracowała i aż jeden

 7. Że co, do pięciu lat odsiadki, powaliło was, co to za prawo, żeby gówniary były jeszcze gorsze za głupi wybryk młodości a urwać gałąź i przez piętnaście minut lać po łapach .

 8. do sadu i prace społeczne wieśniery udaja wielkie damy ze maja kase a to zykłe złodziejki bezstresowe wychowanie nowego systemu brawo dla rodziców rodzice lub przyszli rodzice niech wyciagna wnioski

 9. Hmmm….gdyby były bardziej inteligentne ,każda ukradła by za 200zł i jak wiadomo ,do tej kwoty nie jest to przestępstwo …ale znależć inteligentną osobe w wieku 18 ,a coraz czesciej i 20 stu paru lat ,to jak znależć prawdziwego księdza z powołania

 10. Co prawda grozi im kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności – dostaną może po roku w zawieszeniu na dwa lata, ale wyrok będzie się za nimi ciągnął jak przysłowiowe goowno za statkiem, przez całe życie.

  • Norsk Arisk Black Metal

   Nie będzie, bo każdy wyrok (w zależności od rodzaju przestępstwa) zaciera się po określonym czasie i nie po nim żadnego śladu w oficjalnej dokumentacji.

Z kraju