Środa, 29 maja 202429/05/2024
690 680 960
690 680 960

Zaatakowali rodzinę, która zareagowała na wyrzucanie śmieci na przystanek. Są już pierwsze zarzuty (wideo)

Agresywne zachowanie kierowcy oraz pasażera mercedesa sprawiło, że zaatakowana przez nich rodzina obawiała się o swoje bezpieczeństwo. Policjanci postawili już zarzuty pasażerowi auta. Teraz rozliczają kierowcę.

Funkcjonariusze z Komendy powiatowej Policji w Biłgoraju cały czas prowadzą czynności w związku ze zdarzeniem, jakie miało miejsce pod koniec września w miejscowości Hedwiżyn w powiecie biłgorajskim. W niedzielne południe jadąca drogą wojewódzką nr 858 ze Zwierzyńca do Biłgoraja rodzina z dziećmi dostrzegła stojące na przystanku auto, z którego wyrzucane były śmieci. Kierujący zareagował na fakt śmiecenia użyciem klaksonu. To sprawiło, że mercedes ruszył i po chwili zajechał świadkom drogę.

Kierowca ominął pojazd, jednak osoby z mercedesa nie dały za wygraną. Kilkukrotnie starały się zmusić mężczyznę do zatrzymania. W jednej z tych prób z mercedesa wypadł na jezdnię pasażer. Kiedy im się to w końcu udało, jeden z mężczyzn podbiegł do auta i uderzając pięściami w szybę, usiłował ją rozbić. Napastnik nie zrezygnował nawet po informacji, że wszystko jest nagrywane.

Niebawem zaatakowanej rodzinie udało się odjechać, powiadomili też o wszystkim policję. Wtedy napastnicy zrezygnowali z kolejnych ataków i zaczęli uciekać w kierunku Niska. Jak wyjaśniła zaatakowany kierowca, ewidentnie było widać, że osoby podróżujące mercedesem znajdowały się pod wpływem alkoholu. Ostatecznie policjantom nie udało się zatrzymać mercedesa, kierowca oddalił się przed przyjazdem patrolu.

Zaatakowana rodzina złożyła zawiadomienie, w którym domagała się ścigania sprawców. Funkcjonariusze ustalili do kogo należy pojazd, jak też kto nim podróżował. Jak informują dziennikarze portalu biłgorajska.pl jednemu z mężczyzn przedstawione też zostały zarzuty. Jest to pasażer, który wybiegł z pojazdu i usiłował rozbić szybę. Mężczyzna odpowie przed sądem za kierowanie gróźb karalnych, za co grozi mu do 2 lat pozbawienia wolności. Czynności cały czas są prowadzone, m.in. w sprawie zachowania kierowcy mercedesa.

(wideo – StopCham)

47 komentarzy

 1. Zutylizować najlepiej

 2. Jeden prawdopodobne jest w Niemczech już zaczął zbierać na grzywnę Po tym incydecie około dwóch po montowałem temu z filmiku okna dachowe?

  • Bimmer spod Trawnik

   Jeszcze jakbyś po polsku napisał, co chciałeś śmiesznego przekazać to fajnie by było.

 3. Trzeba było tego dobermana co szczeka wypuścić by ich zjadł.

 4. Od jakiegoś czasu talie chomonty zaczynaja wysoko lby zakute nosic!@@

 5. Franiu ,nie gadaj ? Ktos wymusił na tobie pierszeństwo i nie było to ałdi ? niemożliwe…..

 6. Wiejskie kmioty, wracające z zagranicy. Rządzą się jakby byli niezniszczalni. Trzeba nauczyć się pokory. Choć dla niektórych to magiczne słowo

  • Racja Jack. Ale jak dobrze widziałem to hehe dostał ten pierwszy na wstępie za swoje jak mu po girze przejechał fórą. Później już nie dał rady wysiąść. Na koniec to nie s…. tylko do szpitala pewnie gonili jak się człeń zorientował że stópka mu się obraca w każdym kierunku. Milicja powinna sprawdzić miejscową urazówke

 7. Dowalić 2 lata sprzątania lasów

 8. Kocham takich patoli co lecą walić pięścią w okno innego pojazdu i zostawiają w swoim otarte drzwi. Tak ładnie wyglądają wyrwane z zawiasów i wbite w błotnik.

 9. Jak czytam takie artykuły, od razu mam na myśli **** ****. Dokładnie ten sam typ pieniacza i stróża prawa.

 10. ja już mam dość tego PISowskiego Państwa

Wiadomości z info112