Wtorek, 21 maja 202421/05/2024
690 680 960
690 680 960

Drzwiami hali magazynowej zmiażdżył sobie palce. Policjanci pomogli mężczyźnie szybko dotrzeć do szpitala

Policjanci we wtorek pilotowali do bialskiego szpitala samochód przewożący mężczyznę, który uległ wypadkowi. Mężczyzna doznał zmiażdżenia palców dłoni drzwiami do hali magazynowej. Policyjna eskorta pozwoliła w dużo krótszym czasie dotrzeć poszkodowanemu do szpitala.

Wczoraj przed południem bialscy policjanci przeprowadzili dość niecodzienną interwencję. Z informacji przekazanej dyżurnemu wynikało, że o pomoc zwróciła się do nich roztrzęsiona kobieta, która przewoziła swojego rannego syna.

Jak się okazało, mężczyzna podczas zamykania drzwi hali magazynowej zmiażdżył sobie palce lewej dłoni. Z uwagi na długi czas oczekiwania na przyjazd karetki kobieta chciała jak najszybciej dowieźć rannego do szpitala, aby personel medyczny mógł szybko udzielić mu pomocy.

Ze względu na stan poszkodowanego, mundurowi podjęli decyzję o podjęciu pilotażu auta do placówki medycznej. Przy bezpiecznej asyście funkcjonariuszy, kierująca sprawnie przejechała przed teren powiatu jak też ulice Białej Podlaskiej, docierając szybko do szpitala. 25- letni mieszkaniec gminy Terespol został przekazany personelowi medycznemu, który udzielił mu specjalistycznej pomocy.

(fot. lublin112.pl)

7 komentarzy

  1. P a l c e!!!???… Panzer?? Jakiś Franek Dolas??

  2. To pogotowie już NIE

    No to ma wszystkie,to co chodzi??????

  3. Ciekawe czy będzie chwalenie się w stylu… Nie chwalę się ale się pochwale lub nie czuję się bohaterem ale mówcie mi bohater 🙂 auu auu raz jeszcze auu dla BigYoungMitrandira

  4. Nie wiedziałem,że kilkakrotnie też miałem zmiażdżone palce. Wyglądały jak na zdjęciu,do którego prawa przypisuje sobie (fot. lublin112.pl). W moim przypadku nie była potrzebna pomoc lekarska,tylko ciepła woda i mydło. Jak redakcja będzie się wymądrzać,to chętnie udostępnie linki do o dziwo identycznych obrazków,jakie na szybko znalazłem w sieci.

  5. Z nieoficjalnych informacji wiadomo że został przyjęty do szpitala po 16 godzinach, dwukrotnie negatywnym teście na covid oraz gdy udało mu się wypełnić w bólu całość ankiety uszkodzoną ręką.

  6. Chwała dzielnej policji. A mogli zabić.

  7. O to chodzi. Chronić i służyć. A nie z suszarką w krzakach albo z dronem zabawką w radiowozie.